MTD Poland

Opinie o MTD Poland

kacpi
użytkownik zarejestrowany

Wiecie, co w niczym nie pomagacie, ja chciałbym dowiedziec sie co jest tam na plus i na minus, nic mi nie daja opinie ,,nie polecam'' dlaczego?

sam

fakt tam kariery nie zrobisz, a wręcz przeciwnie - uwstecznisz się.

anioł

Fakt nie jest to najlepszy wybór!!!!!!!!!!!!!!!!! Zanim zlożysz tam aplikację dobrze się zastanów!!!!

gość

Potwierdzam to najgorsza firma w jakiej pracowałem.

CHAOSIK

Potwierdzam w moim dotychczasowym życiu zawodowym nie trafiłem na większego gbura jakim jest Dyrektor[usunięte przez moderatora]Najgorszy jest totalny brak przepływu informacji, Ciągłe zmiany decyzji zarządu. W tajemnicy utrzymuje się nawet jeśli ktoś odejdzie lub zostanie zwolniony z pracy (a to się zdarza BARDZO często).

WolfGarten

Chcialbym ostrzec wszystkich, ktorzy chca podjac zatrudnienie w MTD Poland. Z wlasnego doswiadczenia i 7 innch osob, ktore zostaly zwolnione od tak i ktore same polozyly wypowiedzenie panu K od stycznia 2011. Jesli ktos lubi prace w delegacji od poniedzialku do piatku za 1600-1800zl netto Jesli ktos lubi prace u zaklamanej atomsferze i nieustannej inwigilacji Jesli ktos lubi prace gdzie kazdy z "kolegow i kolezaneK" z pracy czeka na Twoj blad i chce o tym poinformowac pana zastepce dyrektora pana Ł. Jesli ktos lubi prace gdzie najszybsza droga awansu jest donosicielstwo. to nie jest watek dla Ciebie...smialo wysylaj CV bo tam czekaja na takich jak TY. a na powaznie... rozpoczynam ten watek bo sam takiego nie znalalzlem na forum zanim tam sie zatrudnilem i to nie byla najlepsza decyzja

Zostaw opinię o MTD Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTD Poland