Opinie o Mennica Śląska w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mennica Śląska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mennica Śląska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mennica Śląska w Pszczyna

.....

Chyba was wszystkich popier.... To bardzo dobra firma.

galanonim

O matko, to chyba wypowiedź ex pracownika??? Nie przeszedłeś okresu próbnego? Człowieku, tak jest w każdej firmie handlowej!!! czego się spodziewasz? 10 tys. pensji podstawowej i nóżek na biurku? Nie te czasy. Jak nie polatasz za klientem to nigdzie nie zarobisz!

Dużą kulturą to się trzeba wykazać pracując tam! Wciskanie towaru na siłę gdzie się da zakrawające o akwizycję. Zarobki dla handlowców marne jak i prowizja. Zastanówcie się czemu jest tam tak duża rotacja. Towar jest ciężko sprzedać, rynek nie jest łatwy. Te terenowy co ty mi tu opowiadasz za farmazony, nikogo tam nie było takiego, który byłby codziennie i w terenie! Chyba że robisz się za terenowego a po prostu musisz dymać za zleceniami po całym kraju a na co dzień siedzisz tam na wsi.

Witajcie ja też tam idę na rozmowę może ktoś przybliży warunki pracy, wynagrodzenie i wiecie to co by się przydało wiedziec w czasie rozmowy rekrutacyjnej z góry wielkie dzięki

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Mennica Śląska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Witaj. Szczerze polecam. Co prawda ja pracuję nie na miejscu. Reprezentuję MŚ w terenie. Ale mam codzienne kontakty zarówno z szefami jak i szeregowymi pracownikami. Rzadko spotyka się tak kulturalnych ludzi. Praca nie jest łatwa, ale można zarobić. Trzymam kciuki za rozmowę. Daj tu znać jak poszło

anonim1111111111

Witam. Niedługo idę na rozmowę o pracę jako handlowiec. Tak szczerze poproszę jakie warunki, jaka wypłata, jak atmosfera, czy zdrowe podejście czy hore wywieranie presji i 100 raportów dziennie? Dzięki Pozdrawiam

zaciekawiony....

Tak sobie czytam ten wątek i zastanawiam się, o co tu chodzi? Czy rozmawiacie o firmie czy o monetach które produkują? Każda firma chyba chce być dobrze postrzegana. Co do tematu wypłat dla pracownika. Wbrew pozorom, w obecnych czasach nie jest to standard. Pewnie jest to taka sama firma jakich wiele na rynku. I dobrze - konkurencja jest potrzebna!

też były pracownik

a ja uważam, że są naprawdę dobrzy. Pracowałam w kilku firmach a ta jako pracodawca zdecydowanie się wyróżniał. No i porównując produkty (jakość) z innymi to zdecydowanie na plus. I to nie jest PR - wierzę w to i tyle

Nie przesadzasz, wcale nie są tacy najgorsi, mają swoje na sumieniu jak każdy ale nie było wcale tak źle. Pracowałam tam kiedyś i muszę przyznać że robią się na kogoś lepszego niż są w rzeczywistości, chociaż wypłata zawsze była na czas, no ale tak zawsze być powinno! Myślę że sami się proszą o takie komentarze, w końcu to forum i można powiedzieć wszystko co leży na sercu, oczywiście w granicach dobrego smaku ale też opierając się na prawie do wolności wypowiedzi. Prowokują bo sami sobie na tym forum PR robią, to widać aż w oczy kole, myślicie że ludzie są tacy nierozgarnięci że się nie połapią????

czałszesku

Ryzykowne? Obecnego prezydenta nie trzeba obrażać, on sam to doskonale robi...Były czy obecny pracodawca, co za różnica, ważne że chcielibyście być postrzegani jako kryształowi czyści i przejrzyści a daleko Wam do tego!

klient MS

Oj, to już trochę ryzykowne zdanie.... Ciekawe skąd tyle złości do tej firmy? Były czy obecny pracodawca?

Jaki prezydent taka mennica....i tyle w temacie...

jebut

Co się tak denerwuje, niech się nie unosi! "Druga największa w Polsce" - się uśmiałem, siedziba, która dawniej chlewem była. Te banialuki to pan C czy N pisze???

Człowieku, głupoty piszesz! Mennica Śląska jest drugą co do wielkości mennica w Polsce! Chyba pracujesz w jakiejś \\\"konkurencji\\\"

Może zacytuję osobę kompetentną: \"Często to warsztaty ślusarskie, które produkują krążki - mówi Mariusz Przybylski z notowanej na GPW Mennicy Polskiej\", i to porównanie w przypadku tej firmy jak najbardziej na miejscu. Jeśli chodzi o wypłaty na czas to chyba obowiązek każdego pracodawcy, nie widzę nic szczególnego w tym by jakoś za bardzo wychwalać tę zaletę, pracownicy to nie parobkowie! Firma ledwo zipi, do końca roku pewnie już jej nie będzie!

Popieram. Produkty MS są świetne. Naprawdę dobra praca. I co ważne, wszystkie wypłaty dla pracowników są szybko i sprawnie realizowane

....

Świetny Pracodawca, bardzo dobre warunki pracy i jej atmosfera. Produkty do oferowania klientom są najwyższej jakość. Spotkania z klientami są dużą satysfakcją

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Śląska - Pszczyna

Mennica Śląska