BIURO PLUS S. A.

Kraków

Opinie o BIURO PLUS S. A.

eddy

ja nie spotkałem ostatnio ofert pracy z tej firmy @andrzej, wiem, że na stronie internetowej zachęcają do wysyłania cv i listu motywacyjnego do tej firmy. Poszukują zarówno specjalistów w swoich dziedzinach, jak ambitnych osób jeszcze uczących się.

Adam

praca tylko dla desperatów,nie polecam zarobki około 1500 zł +_- jak godziny siądą,tyrka a na magazyn to już nie polecam absolutnie,kierownik [usunięte przez moderatora] jakich mało

Zostaw opinię o BIURO PLUS S. A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO PLUS S. A.