Comp Safe Supprot SA

Kraków

Opinie o Comp Safe Supprot SA

Słowa kojarzące się z Comp Safe Supprot SA solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wymagająca,dająca satysfakcję Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo przydatną w karierze każdego człowieka Atmosfera i ludzie tam pracujący byli fantastyczni,kompetentni ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 netto Najbardziej podobało mi się w Comp Safe Supprot SA:Sprzedawany produkt i możliwość kontaktu z ludźmi-klientami wielu branż Najbardziej nie podobało mi się w Comp Safe Supprot SA:to,że niestety nie ma już oddziału edukacyjnego

Zostaw opinię o Comp Safe Supprot SA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comp Safe Supprot SA