Map Polska

Bronisze

Opinie o Map Polska

spx

kolego, jeżeli pokażesz swoją przydatność firmie to spokojnie można liczyć na lepsze warunki niż śmieciówka.

Gaja

Firma MAP Polska już nie istnieje została połączona z firmą Antalis Poland a ich logistyka to Easy Truck. Pracowałam w MAP i Antalis - byłam zadowolona z pracy dobra firma dba o pracowników wysoki socjal :)

anonimek

KATASTROFA Odradzam wszystkim. To co dzieje się w tej firmie to jakas paranoja!!! A ten kierownik Rembisz to impotent umysłowy!!!

Nie polecam pracy w tej firmie. Kompletny brak systemu rozwoju pracowników. Praca po 12 godzin to norma + weekendy. Opinia dotyczy pracy w magazynie.

KD

ok

Zostaw opinię o Map Polska - Bronisze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Map Polska