Carpol

Opinie o Carpol

Bravo-G

W sprawie pracy w Firmie CARPOL. Aktualnie zapotrzebowanie jest na: - monter zabudów - elektryk samochodowy - formierz Jeżeli są osoby poszukujące pracy, mogą wysłać swoje CV na: praca@carpol.pl Wyjaśniam: Firma CARPOL nie jest w Michałowicach. Siedziba Firmy, biuro i zakład produkcyjny mieści się w NATOLINIE www.carpol.pl

Bravo_G

Oferta pracy dla księgowej to jest płatne ogłoszenie umieszczone (wypromowane)akurat na tej stronie i dotyczy zupełnie innej firmy - CAR-POL LEASING ! Firma o której pisane są tu opinie to CARPOL Sp. z o.o. www.carpol.pl Zanim ktoś napisze jakieś swoje mądre spostrzeżenie lub rozważanie to może warto najpierw przeczytać ze zrozumieniem.

Pracownik 2

Jest super.Wspaniała Pracodawczyni

Mara

Jesteści bardzo obeznani w tym co dzieje się w tej firmie więc sądzę że też tam pracujecie więc tę wpisy dotyczą również was. Ale nie rozumiem tego co robicie, żeby srać we własne gniazdo zawsze możecie zmienić pracę. Ta kobieta zapewne wyprawa dla was flaki a wy ją traktujecie gorzej niż Hitler traktował żydów. Jednym słowem mówiąc wywaliłbym was z roboty na zbity pysk z taką dyscyplinarką że żaden zakład pracy nawet by na was nie spojrzał

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Carpol spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Powstała trzecia hala ale tam im dalej od oka prezesowej tym wiekrze kretynizmy odstawiają,opierdalacze tumany i tyle ale za taką kase za robienie nic warto wstac rano i tumanowi.polecam firme.

Bravo_g

A gdzie uczyłeś się pisać ? w Tumanowie ? Kogo nazywasz tumanem skoro sam nie do dziś nie nauczyłeś się języka ?

natas

CARPOL HMM obecnie... pani prezes gratki, udało się jakoś wyprowadzić firmę po zawirowaniach florka, ale.... bufetowa i sniente ryby z magazynu dalej graja w statki .... b4 crafter...b5 zatapiam sprinter pierwszy.... a gdzie ta przegroda.. b6 nie tam było b9.... tak to wygląda :)

BRAVO-G

To nie jest TEN CARPOL - mam na myśli ogłoszenie.

marcin

Czy ktoś orientuje się co się dzieje z Florianem.

admin
@marcin

Jak się znacie to powinieneś wiedzieć co porabia. W innym przypadku, cóż Cię to interesuje.

miro

Nie podniecajmy się tak ,nie raz słyszałem ,weżmy się, sprężmy się, popracujmy dłużej,jak wyjdziemy na prostą to się wam odwdzięczę, puste słowa po których następują następne wpadki ludzi od organizacji i znowu jak wyżej.Licze ,że tym razem zostaną wyciągnięte konsekwencje a niekompetencja i lenistwo kierownika zostanie odpowiednio nagrodzone.A jeżeli ten chłopina zostanie po czymś takim przywrócony na stanowisko to znaczy ,że szef oszalał albo ma tęgiego mojra przed kierowniczkiem .

Ostatnio firma jest zażądzana przez kobiety,i jest Super ,zmieniło się na dużo lepiej

admin
@ja

Co się zmieniło? I gdzie widzisz te lepiej? A oprócz właścicielki firmy,ja osobiście nie widzę,żadnego innego kobiecego zarządzania.

ok
@admin

Zgadzam się z tobą odnośnie szefowej ,dawno trzeba było wziąć to oddane firmie towarzystwo za twarz i uporządkować hierarchie w zarządzaniu.Jest nadzieja że porządki nie skończą się na jednej osobie i powoli prezes dojdzie, kto jeszcze w dobrej wierze ,życząc jak najlepiej podle kombinował.Nie bronie florka ,ale nie tylko on powinien ponieść za ten stan odpowiedzialność.Jest jeszcze kilku mądrali ,którzy ładnie przez lata kroili z chleba ,który im się nie należał ,jednocześnie patrząc potulnie i udając mocno zaangażowanych i uczciwych.Można mnożyć przykłady firm ,w których działalność tych mocno zaufanych doprowadziła do poważnych kłopotów.Jest to dość kłopotliwe ,ale każdy pracownik obojętnie czy to jest fizyczny,kadrowa,księgowa czy nader uczciwy handlowiec winni być kontrolowani,przez co wiele furtek kombinacji można byłoby skutecznie zamknąć.Stara zasada doświadczonych pracodawców ,,WIEŻE I SPRAWDZE" powinna być stosowana standardowo.

Bravo_G

Ty KAROL-KU zostaniesz sprzedany - jesteś tak potrzebny w firmie - "jak rybie ręcznik"

karol

Wszyscy gadają ,że będą prawdopodobnie zwolnienia ,a ja myślałem ,że niewolników się sprzedaje a nie zwalnia.

reality show

Pracowałem, widziałem i uważam,że tragedii nie ma. Jednak co fakt to fakt organizacja fatalna. Pani Prezes czasami lata jak nawiedzona. Dobrze mieć pudełko wazeliny to wtedy łatwiej się ślizgać.

natas

Jeśli chodzi o pod .5 Tomka zostawcie w spokoju , bo on jest akurat w porządku.To się zgadzam , tylko mi się wydaje ze chodzi o hipcia lacho....ga naszego ss mana :)

luk
@natas

Hipciowi tą robote naraili jego kuzyni tak się chłopina zaangażował ,że po jakimś czasie załatwił im statusy bezrobotnych .Tak się odwdzięczył swoim krewnym dobry człowiek.

Jako pracownik mogę napisać że spora część opinii nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości : Atmosfera między pracownikami-- jak dla mnie bardzo fajna Wynagrodzenie --- zbliżone , lub wyższe niż w innych firmach w okolicy Czepiacie się ISO--- przykładami się do pracy i nie mam z nim problemów Czepiacie się Kierownika --- akurat tu się z wami zgadzam Tomka zostawcie w spokoju , bo on jest akurat w porządku. Generalnie w stosunku do innych firm gdzie pracowałem " Carpol" jest na plus

Rolex
@pracownik

ile pracujesz w tej firmie kolego sympatyczny?

@Rolex

Niedawno minęły dwa lata.

michal

firma dba o pracownika szczegolnie o Tomka bo jest doskonały ucho śledzia

Niektóre opinie o carpolu są bez pokrycia w realu ,firma jest naprawdę przyszłościowa i dba o pracowników

Jak tam jest w tym carpolu ,zamieżam się zatrudnić

ess
@Paweł

jak ci smakuje chleb z pod stołu to się nie zastanawiaj

mietek

Sami plotkujecie jeden na drugiego, obgadujecie się w robocie nawzajem jak BABY. Biegacie do kierownika z zasłyszanymi niusami co, kto, gdzie i kiedy, żeby tylko być pierwszym w łasce. Potem sami się dziwicie, że tak was traktują. Jeśli sam nie szanujesz swojej pracy i swoich kolegów to nie dziw się, że tak samo jesteś traktowany przez kierownictwo. Atmosfera w firmie wyraźnie dołuje, ale jak więcej ludzi będzie tu biadolić i krytykować kierownictwo to będzie tylko gorzej. Stare konie i głaskania po główce potrzebują od pani prezes? Patrz na siebie i swoją pracę, dopiero potem krytykuj innych!

michal

masz racje kolego on szefowa jest moze piekna i bogata ale nie wie jaki ma balagan we wlasnej firmie i ilu ludzi przynosi jej straty chocby technolodzy kierowniczka magazynu tu powinna sie zainteresowac

daro
@michal

Słuchaj tym pracownikom to się nie przyjrzy .ta cała klika flora rządzi od dawna ,strach nie pozwala ich ruszyć .Sam florek się często chwali podczas rekrutacji pracowników ,że jest nie do ruszenia i bez niego to firma się zawali,i niech nie próbują pod nim kopać bo zbyt dużo wie o działalności.Już parę lat obserwuje ,że zwolnic dobrego niewinnego pracownika to pestka dla szefa,ale żeby florka rozliczyć to żelaznej damie odwagi brak.Więc robi co chce przekonany o swoim wrodzonym intelekcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Carpol - Natolin

• Jak się pracuje w Carpol?

Zobacz opinie na temat firmy Carpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Carpol