Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii - Poznań

Poznań

Opinie o Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii - Poznań

kaniwa

i weź pod uwagę w kwestii nauczania jak łatwo jest po takiej szkole zdobyć zawód, jak rozwija się chociazby samo hotelarstwo, popatrz np. na łódź teraz, kolejnego hiltona robią... a gastronomia? Gesslerowa taki szum robi że ciągle nowe knajpy się otwierają

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii - Poznań, bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii - Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii - Poznań