Red2Black Łukasz Krasnopolski

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Red2Black Łukasz Krasnopolski
2 1 6 1

Opinie o Red2Black Łukasz Krasnopolski

Mieczysław

Czy warto aplikować do firmy Red2Black Łukasz Krasnopolski? Jakie korzyści daje praca w tym miejscu? Co sądzicie o wysokości wynagrodzenia, możliwościach rozwoju? Zachęcam was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Administrator

Jakim pracodawcą jest red2black sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Jasiek

Witam, poszukuję pracy i ciachałbym aplikować do red2black sp. z o.o, czy ktoś wie coś o aktualnej rekrutacji?

anonim

Co ty Pan prezes jest super:) Ona ma tylko takie podwojne oblicze:) Czesto przedstawia sie takze jako [usunięte przez moderatora]:) Ale ogolnie koles porazka, tez radze omijac bardzo szerokim lukiem.

janko

Ja tez radze omijac ta firme i pana prezesa szerokim lukiem...

geek

No bo to jest taka super firma:) z rewelacyjnym prezesem oszustem na czele!

anonim

To juz taka moda jest w tej firmie ze pracownicy za ostatni miesiac pracy nie dostaja wyplaty, 3 osoby nie dostaly.

Zostaw opinię o Red2Black Łukasz Krasnopolski - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Red2Black Łukasz Krasnopolski