red2black sp. z o.o.

Opinie o red2black sp. z o.o.

Jasiek

Witam, poszukuję pracy i ciachałbym aplikować do red2black sp. z o.o, czy ktoś wie coś o aktualnej rekrutacji?

Co ty Pan prezes jest super:) Ona ma tylko takie podwojne oblicze:) Czesto przedstawia sie takze jako [usunięte przez moderatora]:) Ale ogolnie koles porazka, tez radze omijac bardzo szerokim lukiem.

janko

Ja tez radze omijac ta firme i pana prezesa szerokim lukiem...

geek

No bo to jest taka super firma:) z rewelacyjnym prezesem oszustem na czele!

To juz taka moda jest w tej firmie ze pracownicy za ostatni miesiac pracy nie dostaja wyplaty, 3 osoby nie dostaly.

Zostaw opinię o red2black sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie red2black sp. z o.o.