Aztec - International S.A.

Toruń

Opinie o Aztec - International S.A.

sten

Bzdury opowiadają w ogłoszeniu agencji, nie ma żadnego szkolenia ani wsparcia opiekuna

sten

Ada

Atmosfera bardzo nieprzyjemna, jest jedna dziewczyna, która uprzykrza życie.

ryszard

Płaca jak na obecne czasy mocno średnia. Pyłu jest dużo, hałasu też. Ale nie ukrywajmy praca nie jest absolutnie wymagająca jak ktoś nie jest totalnym bezmózgiem to sobie bez problemu da radę. Dobra atmosfera wśród pracowników

Stachu
@ryszard 24.10.2015 17:26

Coś mi się wydaje że ta opinia to opinia byłego już kierownika

Student

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Zarobki bardzo śmieszne, pełno pyłu i głośny chałas. Latem bardzo gorąco.

Zostaw opinię o Aztec - International S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aztec - International S.A.