Majestic Hotel + Burley Court Hotel

Bournemouth

Opinie o Majestic Hotel + Burley Court Hotel

były pracownik

Słowa kojarzące się z Majestic Hotel + Burley Court Hotel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): przyjemna, często stresująca, wymagająca szybkości i zorganizowania, ale jak najbardziej satysfakcjonująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... każda narodowość trzyma się razem, czasem widoczne podziały, ale ogólnie ok. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6 funtów Najbardziej podobało mi się w Majestic Hotel + Burley Court Hotel: wszystko poza zmianowością i pracą w weekendy. Najbardziej nie podobało mi się w Majestic Hotel + Burley Court Hotel: niektóre osobniki z rosji:)

Zostaw opinię o Majestic Hotel + Burley Court Hotel - Bournemouth

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majestic Hotel + Burley Court Hotel