TV Promotion Direct Sp. z o.o

Poznań

Opinie o TV Promotion Direct Sp. z o.o

Kiedyś było fajnie, ale od kąd strona słoweńska zaczęła zarządzać firmą stawało się coraz gorzej...

ooooo

Nikomu nie polecam współpracy ze słowńcami. W firmie w Warszawie panuje chora atmosfera i wyzysk zarówno przez zarząd słoweński jak również przez zarząd UWGA: Polski. Z nikim nie liczą się i nie szanują ciężkiej pracy. Temu komu przyjdzie do głowy tam przyjść pracować szerze odradzamy!!!!! Rotacja pracowników, ucinanie pensji, ciągłe niezadowolenie i kombiacje za plecami, w te sposób można opisać tą firmę. Rączka rączkę myje i nikt spoza rodziny właścicieli kariery tam nie zrobi!!!!

Zostaw opinię o TV Promotion Direct Sp. z o.o - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TV Promotion Direct Sp. z o.o