Leterus s.c.

Toruń

Opinie o Leterus s.c.

loki

leterus poszukuje obecnie serwisantów urządzeń biurowych. Widziałem , że doświadczenie dla nich nie jest zbyt istotną sprawą, a co za tym idzie jest raczej realna opcja żeby załapać się tu do pracy. Wymagają natomiast na pewno znajomości zagadnień związanych z budową i naprawą drukarek i kserokopiarek Konica Minolta,Kyocera, Ricoh, Ploterów HP i innych

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Leterus s.c.. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o Leterus s.c. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leterus s.c.