OPEL GM

Opinie o OPEL GM

Filtruj opinie po kryteriach:

Provident
 Opinia

Pozyczyles lacznie 5837 licze z tymi 983 co potrzeba do 22.00 dziś. 983 na moje konto bankowe przelewem natychmiastowym. Mozesz nie musisz umieścić iz mianowicie: Laczna kwota pozyczki wynosi 5837zl. Obliguje sie do splaty począwszy od dnia jutrzejszego 16.04.2019 codziennie na Twoje konto w mBanku oddawać po 130zł dziennie. 5837 zadłużenie. 46 spłat po 130zl. Z dniem 31.05.2019 I wplunieciem ostatniej raty 130 dlug Zostaje zamkniety i spłacony. Dopiero od tego momentu jesli istnialaby koniecznosc. Czyli od 1 czerwca jak będziesz chciał będziesz nam pomagal. 983 przelewem na splate providenta. Splacilam 4360. Zostało 983 poniewaz wczoraj majac do splaty 470zl nie zapłaciłam i krotko po 22 doliczyli 1100 zł.

Provident

Provident 600zl

...
 Opinia

Nic kompletnie nie rozumiesz....

...
 Opinia

.... Zaraz leca Twoje maile.

Andrzej
 Opinia

Może jednak trzeba się zastanowić zanim napisze ktoś takie oskarżenia?

Tak4Nie7

Kandydat
 Opinia

Czy firma potrzebuje pracowników?

Tak4Nie6

Zostaw opinię o OPEL GM - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPEL GM

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.