Opinie o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

Ewelina

Nie napisałam, że nie wolno tylko uważam za niestosowne oczerniannie kogoś pod anonimem na forum zamiast porozmawiać w cztery oczy, chociaż tutaj ma się więcej odwagi prawda?! Ludzie czasem zachowujecie się jakbyście mieli naście lat. Rozumiem, że się narzeka na osoby czy pracę, ale bez przesady. Nikt nie jest ideałem, a praca zawsze jest lepsza ta tam gdzie nas nie ma. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

PRACOWNIK

Ale mają bałagan na czekoladzie tyle łomu nie ma kto tego naprawić?

maja

No faktycznie pisać nie ,ale zdrowie niszczyć to wolno.Zajechała by mnie.

Małpka

To widzę że nic się nie zmieniło. Dobrze że już tam nie pracuje :) A wy zamiast narzekać to powinniście się zbuntować i pokazać kto tu na prawdę rządzi bo ten cały zakład funkcjonuje tylko dzięki WAM !!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
Ewelina

Młodszą nie znaczy lepszą. Jak dla mnie takie sprawy załatwia się indywidualnie z drugą osobą, a jak nie dacie rady się dogadać to zapytaj kierownika czy jest możliwość zmiany stanowiska pracy ewentualnie zmiany, a nie publicznie na forum.

zamiast zmienic robote lepiej ciagle wylewac zale na tym forum, juz rzygac sie che od tego narzekania! Bezrobocie w miescie jest stosunkowo niskie i pracy w Bydgoszczy nie brakuje wiec zamiast ciagle sie użalac nas soba wezcie sie za szukanie innej pracy! pozdrawiam

maja

Tak Ewelinka ty jak Istna przychodzi to dostajesz buziaczki bo Istna cie lubi,ale tak na prawdę to nie wiesz jaka ono jest.Bo ona ładne i młode lubi a wszystkie inne to mogą rękawa wyrwać to dla niej są lenie.

Ewelina

Jak będziesz wykonywać dobrze swoją pracę to nikt nie będzie się Ciebie czepiać. Weź się do pracy, a nie piszesz pierdoły na forum.

Najgorzej to iść na czekoladę po urlopach bo ta Istna jak zwykle będzie czerpać radość z upokarzania pracowników z grupą.Ci co nie pracują nie muszą już się o nic martwić my niestety tak a pracować trzeba.L.jej nie zabrania tego.Dziwne

Małpka

I co tam ciekawego słychać na zakładzie bo widzę że cisza ostatnio, a u mnie dobrze odkąd nie pracuje z wami :)

Tom

żeby mieć aptekę nie trzeba być magistrem farmacji. wielu cukierników pracuje w firmie a jak potrzebny tort to do sklepu. widać że tyko niektórzy ludzie wiedzą do czego służy takie forum. większość wylewa niespełnione marzenia i interesuje się tym co jego nie dotyczy!!! jest wiele spraw które mogą poprawić byt w życiu codziennym

Rafinerowiec

O ile wiem to kierownicy są cukiernikami

PRACOWNIK

Są tacy co wcale nie powinni rządzić.Kierownik powinien być tylko jeden np.z wykrztałceniem jako Cukiernik.Wtedy było by o wiele lepiej.Reszte towarzystwa to powinno zostać brygadzistami albo mechanikami.Oni się nie nadają.

zaniepokojeni

kolejna karteczka ,,08.08.2015 JEST DNIEM PRACUJĄCYM'' nie podpisana nie podstemplowana przez nikogo kompetentnego!!! czy praca w sobotę na rzecz rzecz JAGO czy może za wynagrodzenie dodatkowe??? MOŻE KTOŚ LOGICZNIE SIĘ WYPOWIE? takie fora do tego są stworzone a nie rąbania sobie du.

Chip

Każy pracownik tej firmy dobrze wie gdzie jest portiernia nikt cyrografu nie podpisał. Czytając te wypowiedzi macie swoje incjatywy! Jaki problem załozyc swoją firme i robic zeby wszyscy byli zadowoleni

ponury men

W tym zakładzie nic się nie zmieniło od wielu lat jak ludzie patrzą sobie w oczy to się do siebie uśmiechają itp. a jak się nie widzą to by się w łyżce wody utopili! A obrabianie (usunięte przez administratora) za plecami to norma!

A ty też nic nie robisz i powinneś wylecieć na zbity ryj pleciugo.

pracownica

ale po co mam isc na dol, chyba po to by spac na wiadrze albo grac na komorce chowajac sie przed kamera jak to robicie na nockach smierdzace lenie!!! Powinnscie wyleciec na zbity ryj!!!

To taki chłopak który nie ma szacunku do starszych.

ona

D.W. kto to taki?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"