LeScandale

Kraków

Opinie o LeScandale

jeżeli

Pewnie, że zawsze rozmowa jest dobrym rozwiązaniem, bo przecież może uda się znaleźć u nichz zatrudnienie, ale czy wypłata w terminie mimo to się pojawia? Na pewno jest szansa na stabilne zatrudnienie, bo nawet rotacji nie ma na porządku dziennym. Pozdrawiam

jomasz

dla mnie mega porażka. Brak jakiejkolwiek kontroli przełożonych nad obsługą. Kary za przewinienia które zrobił kto inny i brak zainteresowania załatwieniem sprawy...do tego menadżerowie którzy totalnie wszystko mają w du...ie. Jeden który wyżywa się na wszyskich za swoje prywatne nieporozumienia, inne które nie potrafią nic same zrobić i do tego ich szefowa która siedzi ze swoimi superkoleżankami i popija winko...masakra!!!szefowie nie mają czasu bo jeżdżą uruchamiać nowy lokal i nie mają czasu na swój najlepszy. Połowa pracowników przeszła do konkurencji, robi złą markę scandalą. Dopóki menadżerowie będą lewi i jedyny ich cel to branie wypłaty i słuchanie ochrzanu od szefa na zebraniu to ten lokal już padnie. aaa zapomniałęm wspomnieć o barmanach którzy wynoszą pół lokalu...i oczywiście pani Domi nic nie wiszi...

kika

tragedia!!! całkowity brak profesjonalizmu zarządu. Właściciel na zebraniu beszta wszystkich podwładnych a między czasie jego zaufani ludzie go grubo okradają... ciągłe kablowanie jednej na drugą, psioczenie i pomawianie to stały temat lokalu. totalna porażka szkoda czasu i nerwów bo tam dostać depresji to kwestia paru tygodni pracy. Kasa nie najgorsza ale u konkurencji zarabiam tyle samo a atmosfera lepsza. Podobno dominika jest menadżerem generalnym od paru tygodni... to już w ogóle sobie nie wyobrażam jak teraz tam jest. Kto z nią pije ten ma premię?

Zostaw opinię o LeScandale - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeScandale