Pigmalion

Toruń

Opinie o Pigmalion

Maja

Chodziłam rok na angielski i jestem bardzo zadowolona. Teraz będę kontynuować naukę na kolejnym poziomie. Polecam!

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie Pigmalion? Czy ktoś z was ma doświadczenie w tym temacie. Interesuje mnie na co najlepiej zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy, czego pracodawca wymaga najbardziej. Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy będą to bardzo przydatne informacje.

ihaaa
użytkownik zarejestrowany

Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera? W końcu chętnie bym się załapała, zwłaszcza, że zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, co jest dobrym znakiem w dzisiejszych czasach. Ważne, że dbają o pracowników.

Dorota

Szkoła jest naprawdę fajna! Polecam

Kris

coś widziałem, że szukają lektorów, pewnie od wrzesnia bedzie sie dzialo jezeli chodzi o rekrutacje w szkolach jezykowcyh.

Zadowolony

U mnie też tak było. Szybka obsługa. Test, rozmowa i dobór lektora. Jestem zadowolony. Szybko, sprawnie a najważniejsze jest EFEKT!! Mówię po niemiecku!

Ania

Nie pasowały mi żadne grupy, poza tym nie bardzo chciałam uczyć się grupowo, to zapisałam się indywidualnie. I podoba mi się. Profesjonalnie do mnie podeszli. Zrobiłam test, pogadałam po angielsku z metodykiem (na początku mega stres, że mam z kimś po angielsku rozmawiać, ale szybko się okazało, że jest miło i babeczka określiła mój poziom języka i pomogła wyznaczyć konkretne cele nauki) - więc już więcej wiedziałam. Potem dobrali mi lektora i zaczęłam zajęcia. Fajnie.

mona120

nauczyli mnie gadać ;p

Arkadiusz

Ja tez pisze jako sluchacz. Trafilem od razu na lektora, z ktorym sie dogadalem co do sowich oczekiwan. Nie miałem żadnych nieporozumień. Wszytsko mi pasi :D

Hahaha

Ja piszę jako słuchacz. Ogólnie miałam dosyć dobre zdanie o Pigmalionie. Trafiłam z początku na świetnych lektorów. Lecz jak już raz trafi się nieodpowiedni lektor przez którego jest więcej nerwów (o samą naukę czy też pieniądze), to słuchacz zraża się do samej szkoły. Dlatego taka mała rada dla tych którzy chcą być lektorami. Reprezentujecie szkołę i jeśli trafi wam się wymagający klient jak ja, czyli taki któremu zależy na nauce i wie czego chce a będziecie po prostu mało profesjonalni i nie słuchali tego czego klient wymaga to może być ciężko, z waszą reputacją już na zawsze. Pierwsze wrażenie jednak dużo robi. Klienta nie obchodzi czy jesteś początkującym czy zaawansowanym, masz po prostu uczyć efektywnie i nie robić problemów z których narastają idiotyczne nieporozumienia.

Cris45

Mają teraz jako chyba jedyni w okolicy szwedzki, znajomy mi mówił, że chodzi do grupy, a lektorką jest Pani native speaker szwedzkiego. On dojeżdża aż z Bydgoszczy, bo nigdzie nie ma fajnych ofert, a skandynawskie języki są teraz na topie :)

doris

@Arek - poinformowana przez znajomą, a nie znajomego ;) A serio - gadałyśmy z koleżanką o pracy i aplikowaniu na różne stanowiska - i o tym, że w necie niewiele o tym jest - teoretycznie dużo, a znalezienie konkretnych informacji o konkretnej firmie - już nie takie łatwe... Poszukałam więc konkretnie - i faktycznie niewiele. Dlatego wpisałam się nie myśląc dwa razy :) chociaż fajniej by było, gdyby wpisały się osoby, które były na rozmowach, a nie ich znajomi :)

doris

Znajoma u nich pracowała i z tego, co mówiła, rozmowa kwalifikacyjna jest ok - ogólnie o tobie, jak byś poprowadził lekcję na jakimś poziomie. Trzeba się przygotować, bo raczej ciężko na bieżąco wymyślać. Plusem jest to, że szkolą swoich lektorów - nie jest tak, że wymagają czegoś, ale tak naprawdę nie wiesz, czego od ciebie chcą. No i jest metodyk, który jest nie tylko dla uczniów, ale i dla lektorów - jak czegoś nie wiesz, nie jesteś pewny, to pomoże.

doris

I jak tam, Karla? Jesteś już lektorem w Pigmalionie? Jak rekrutacja i atmosfera? Mam nadzieję, że jesteś zadowolona i będziesz fajnym lektorem!!! :)

Magda M.

Ja dołączyłam do grupy w zeszłym tygodniu, więc dosyć późno. Jestem jednak zadowolona i cieszę się, że nie czekałam do nowego roku szkolnego.

szybki22

wiesz co, nie wiem jak to wygląda zawsze, ale u mnie to wyglądało tak, że przeprowadzili ze mną krótki wywiad, co tam potrzebuje, kiedy chce zacząć itp, zostawiłem im numer telefonu i już po kilku dniach zadzwonili z propozycją pierwszego spotkania i imieniem i nazwiskiem lektora. poszedłem na spotkanie i po jednej lekcji, zostałem na dłużej. centa to zależy, im więcej godzin weźmiesz - tym mniej będziesz płacił, ale polecam.

Jakub

Ja od ponad roku chodzę na zajęcia indywidualne angielskiego do Pigmaliona. Nie mam czasu na regularny kurs, a tu mogę sam dostosowywać zajęcia do mojej pracy. Bardzo mi to odpowiada i lektorka super.

kapis
użytkownik zarejestrowany

Super moce, to dobre, chyba raczej spider-mana to nie szukają. W ogóle gdzie Pigmalion zamieszcza swoje aktualne ogłoszenia o prace, bo widze, że nie tylko ja mam problem, żeby je odnaleźć? W takich ogłoszeniach zazwyczaj sa wymagania, to i byłoby po pytaniu kolegi powyżej. W ogóle to polecacie tutaj pracę?

Maria

Ja chodzę do Pigmaliona na francuski do Magdy i jestem zadowolona.

myszka

A co z językiem francuskim? jesteście zadowoleni z lektorów? stoje przed wyborem

Łukasz

Ja chodzę na kurs,który ma mnie przygotować do zdania egzaminu FCE. Jest w grupie Marii i na razie jestem bardzo zadowolony. Lektorka przygotowuje się sumiennie do zajęć. Jestem na TAK

Kasia

Ja także szczerze polecam! Korzystałam z zajęć indywidualnych w Pigmalionie. Potrzebowałam konwersacji do wyjazdu służbowego. Lektorka była zawsze przygotowana, świetna atmosfera.

Asia

Firma, w której pracuje korzystała z usług pigmaliona. Zajęcia świetnie prowadzone. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że szkoła proponuje diagnozę poziomu a nie wrzuca wszystkich do jednego worka.

Anka

Ja także chodziłam do Pigmaliona na kurs angielskiego. Nie miałam zastrzeżeń. Z czystym sumieniem polecam :)

Beata

Ja zapisałam się na drugi semestr do Pigmalionu. Na razie wszystko jest w porządku. I mogę chodzić na bezpłatne zajęcia dodatkowe co jest dodatkowym atutem tej szkoły

Kamilka

Polecam SJO PIGMALION. W ubiegłym roku zrobiłam w niej kurs angielskiego i jestem bardzo zadowolona. Szkoła jest profesjonalnie prowadzona ,lektorzy są bardzo sympatyczni, a zajęcia bardzo ciekawe. Dodatkowo szkoła oferuje bezpłatne zajęcia dodatkowe. Warto skorzystać, zwłaszcza, ze cena jest bardzo przystępna.

Marzena

Sciema na maxa!!! Funny ha-ha chyba tylko na ulotce, przez cały rok chodziłam na zajęcia i ani razu nie było. Zajęcia non stop odwoływane bo lektor ma problem z gardłem, zero motywacji, zero poziomu!

Magda

SJO PIGMALION w toruniu! To naprawdę dobra szkoła. Lektorzy z pomysłem i powołaniem - maja tu świetny program funny ha ha - funny strange, dzięki, któremu zajęcia są nietypowe

Zostaw opinię o Pigmalion - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pigmalion