Nie polecam pracy w tej firmie.
Ta firma to grupa wzajemnej adoracji.
Dziwi mnie, że zagraniczne główne kierownictwo nie widzi jakie błędy popełnia pani dyrektor zarządzająca.
Nie szanują pracowników i tym samym nie szanują klientów. W ogóle są oderwani od rzeczywistości, nie uwzględniają rzeczywistych warunków na rynku.
Uważają się, że pozjadali wszystkie rozumy i zapomnieli, że inni też są ludźmi i też mają wiedzę i doświadczenie.
Zapomnieli że siła i skuteczność firmy zależy od siły roboczej, czyli przedstawicieli a nie dyrektor zarządzającej bujającej w obłokach.