Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Stary pracownik
09.06.2026 10:55
Były pracownik
Mocno odradzam zatrudnienie się w tej firmie, brak organizacji, wyciskanie jak cytrynę przez swoje błędy żeby nadrobić zaległości, szefostwo spuści was jak wodę w kiblu w każdej chwili jak coś im nie podpisuje, ciągła praca w zaszczurzonych piwnicach, budynki z ery azbestu, szkoda zdrowia i czasu . Nie płaca za pełny dzień jak się terminy nie zepną.
Potrzebują (usunięte przez administratora) żeby orał jak koń , nie miał ambicji.
Nowy wpis
Stary pracownik
24.06.2026 01:16
Były pracownik
Pracowałem tam 1.5 roku temu , haos i ciągle problemy z klientami, śmierdzące piwnice to fakt, pracowaliśmy na budynkach azbestowych , niby wszyscy wiedzieli a i tak trzeba było tam pracować, czysta budowlanka , raczej jak wyburzenia bo ciągły pył i syf , szef to polski Niemiec a więc najgorsze połączenie, przede mną zwalniali ludzi nie zachowując okresu wypowiedzenia,jeśli masz kompetencje w branży światłowodowej to zarobisz to samo w kraju, nie trzymają jakości to też prawda tak jak wyżej napisane , to nie jest praca dla kogoś ambitnego, wziąłem szybko i nie żałuję
Zostaw merytoryczną opinię o lw Connect
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.