mad dom

Opinie o mad dom

tyktak

jak się starasz i masz jakieś nadgodziny to powyżej 2 na spokojnie

abc

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym miejscu, ciężko wytrzymać i dzięki Bogu już mnie tam nie ma... Wyzyskiwacze, c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y, prostaki i pijaki...Tylko przechwalać się potrafią kim to Oni nie są, czego nie posiadają...a ludzi mają za śmieci. Jak nie (usunięte przez administratora)to nie istniejesz i masz przerąbane...

Polecam wszystkim zainteresowanym, warto!!!!!!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona i pełna podziwu dla tej firmy. Konkretna i szybko rozwijająca się dzięki operatywności przedstawicieli. Życzę powodzenia i dalszego rozwoju na rynku.

Zostaw opinię o mad dom - Budzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mad dom