ArtMebel

Supraśl

Opinie o ArtMebel

olwe

jakiś czas temu czytałem wypowiedź ich prezesa że zwalniają ludzi, kryzys, itd.... a jak sytuacja teraz wygląda u nich?

arek

meble maja ladne skoro sluchasz znajomych to kup od nich meble

Nic nie będzie dobrze jak w polsce "szefowie" nie będą dbać o pracownika ! Udają że płacą- udajemy że pracujemy

Szukasz pracy?

Basia

Kupiliśmy sypialnię tej firmy, ale nie jestem z niej zadowolona. Niektóre elementy są źle spasowane, po złożeniu pozostają szczeliny 2-3mm. Producent nie uznał reklamacji twierdząc że mieszą się one w normie. Znajomi stwierdzili że to bubel, ja też tak uważam. Stanowczo odradzam zakup.

Zostaw opinię o ArtMebel - Supraśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ArtMebel