Star Beach

Kręta

Opinie o Star Beach

miki
użytkownik zarejestrowany

Star Beach to znany hotel na Krecie, ale z tego co wiem to Polaków chyba teraz nie zatrudniają.

Gosia

byłam w te wakacje w hersonissos i byly to moje najlepsze wakacje ! w nastepnym sezonie chcialabym tam pracowac (najlepiej na star beach

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Star Beach (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): bardzo miły klimat tylko jednym minusem jest to że jestto praca sezonowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .niestety brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .sympatyczni,pomocni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 500E Najbardziej podobało mi się w Star Beach: pogoda hehee Najbardziej nie podobało mi się w Star Beach: irytujące jest to że Grecy odkładają wiele spraw na jutro.

Zostaw opinię o Star Beach - Kręta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star Beach