Opinie o Klima Bytom Sp. J.

janek

Ja też słyszałem ,ze firma jest Ok . No i te wypłaty na czas .to super.

Weronika

@MoDY czy w obecnym roku ta tendencja się utrzymała, a wypłata zawsze jest wypłacana w odpowiednim terminie? TO bardzo ważne, bo wpływa na nastawienie i motywacje do wykonywania obowiązków przez pracownika na co dzień.

mok

1123 jak to gospodarza domu? hmm, brzmi ciekawe, tylko daj proszę namiar na to ogłoszenie i może też wcześniej napisz jakie są wymagania na to stanowisko

MoDY

Robiłem było spoko. Trzeba zapierdzielać ale wypłata zawsze 10-tego jest.

korpecki

płacą nawet za leżenie można sprawdzić był taki jeden co spał na dachu i kazał sobie zapłacić za nadgodziny powodzenia

exWorker

Skoro jestes wieloletnim pracownikiem to Ty jestes [usunięte przez moderatora] ;-) a za nadgodziny moze płaca ale raczej na unowie tego nie masz;-)

kris

Hej [usunięte przez moderatora]!!!!!! Ja jestem długoletnim pracownikiem tej Firmy i pewnie niejest idealnie ale za nadgodziny mam wypłacane i zawsze na czas. A skoro już nie pracjesz to rozumiem twoje rozgoryczenie. Przykro mi.Moim szefem jest M.L i jest o.k .

Zostaw opinię o Klima Bytom Sp. J. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klima Bytom Sp. J.