Banagher Concrit

Banagher

Opinie o Banagher Concrit

nlak
użytkownik zarejestrowany

anonim, z tego co słyszałem to wszystko w jak najlepszym porządku. Niewątpliwy plus jest taki, że nie wymagają zbyt dużego doświadczenia.

stanley

firma zajebista tylko portugale wkrewiajacy zal ze to juz koniec

mlkmkl

SUPER firma narazie w dołku ale miejmy nadzieje ze będzie ok.Zarobki rewelacja.Atmosfera w firmie ok

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Banagher Concrit (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Banagher Concrit : Najbardziej nie podobało mi się w Banagher Concrit :

Zostaw opinię o Banagher Concrit - Banagher

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Banagher Concrit