Opinie o Kufiks w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kufiks. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kufiks o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kufiks w Czerwionka-Leszczyny

Ona

Wzięli mnie, nawiną wtedy dziewczynę na kilka dni okresu próbnego. Po 8 h klepałam faktury do programu. Pod koniec tygodnia zadzwoniła ówczesna szefowa i powiedziała, ze jednak nie są zainteresowani współpracą. Wypadałoby chyba za te kilka dni zapłacić? Czyż nie Panie S.? Tylko 10 lat temu człowiek był młody i głupi i się nawet słowem nie odezwał. Współczuję tylko tym, którzy muszą tam pracować żeby mieć co do gara włożyć. Firma raczej się nie rozwija, tylko jest duża rotacja, co widać po dodawanych ofertach „pracy” co chwilę. A i jeszcze jedno Panie S. Cieszy mnie to, że pracownicy są w tych czasach już trochę mądrzejsi i nie dają się robić w bambuko.

Ona Nowy wpis

kandydatka

rozmowa kwalifikacyjna na dobrym poziomie konkretnie i na temat. Praca byłaby przyjemnością a okres próbny jest po to by zweryfikować czy dwie strony wlasnie siebie szukały... możliwość rozwoju ...jestem na tak jezeli chodzi o biuro rachunkowe. Szef konkretny i tak powinno być wszędzie

Alicja
@kandydatka

No i jak po okresie próbnym? Te opinie negatywne o zachowaniu szefa mają jakieś pokrycie w rzeczywistości? Faktycznie pracownicy przymuszani są do brania nadgodzin?

@Alicja

Jak widać , ta osoba ma obsesje na punkcie szefa :) na punkcie firmy kufiks. Ktoś ewidentnie jest psychicznie chory i na siłę stara się pokazać w złym świetle bardzo dobrze rozwijającą się firmę. Ja się wiele uczę, jest bardzo miła atmosfera i wysoki poziom kultury. A te ostatnie negatywne opinie to jedna i ta sama osoba która non stop szkaluje firmę i szefostwo. Zero kultury.

Jan

Mówicie że pracownik może się tu dużo nauczyć ale to zasługa profesjonalnych szkoleń czy czegoś innego?

Maria Nowy wpis
@Jan

Nie ma żadnych szkoleń. Przepracowałam parę lat, i nie było żadnych szkoleń, czego niewiedzieliśmy to trzeba było dzwonic do skarowego bo jak się pytało szefową to to były pretensje za co mi płacą.

Ilona Nowy wpis
@Maria

Aha... No to faktycznie słabo. To ciekawa jestem z czym przykładowym dzwoniliście tak naprawdę, często jakieś problemy się tu zdarzają?

Pracownik Nowy wpis
@Maria

Proszę nie pisać głupot, pracuje tutaj od 11 lat , mam znajomych w wieku biurach i wiem jak wyglądają szkolenia. Ta osoba Maria nigdy u nas nie pracowała. Szkolenia są regularne, zamknięte dla wszystkich pracowników w kancelarii. Dodatkowo jest wiele innych udogodnień szkoleniowych , poranki podatkowe , szkolenia on-line czy zamknięte z trenerem szkoleniowym. Niesamowite , jak ludzie potrafią wymyślać i pisać totalne głupoty aby tylko wzbudzić niechęć do czyjejś marki. Nie zmieniłabym pracy na żadną inną i nigdzie indziej. Na koniec powiem że kancelaria ma dwóch szefów a nie saefową ???? tak dla ścisłości.

Justus

Darujcie sobie tą firmę i omijajcie szerokim łukiem. Szef chamski i arogancki myśli że Pana Boga za stopy złapał a prawda jest taka że wszystko za niego robią pracownice.Wymaga od innych tego czego sam nie wie. Narzuca branie pracy po godzinach do domu. Nie polecam.

@Justus

Jeżeli zatrudniasz się do firmy to chyba po to żeby pracować No chyba że szef ma wszystko robić a Ty tylko dyrygować. Stwierdzenie, że wszystko za niego robią pracownice to chyba jakaś pomyłka. Nie przypominam sobie aby w tej firmie cokolwiek było narzucane. Zapraszam do firmy na zrobienie wywiadu z dziewczynami, zobaczymy jaki to szef chamski jest :) Jak zwykle jakiś fake news.

@Szef

Prawda w oczy kole czyż nie? Prowadząc taka firmę to szef powinien mieć największa wiedzę a w tej sytuacji nie posiada jej w ogóle i nie jest to tylko moje zdanie. Kolejnym przykładem jest ilość wpisów tutaj oraz ilość pracowników którzy odeszli. A po trzecie to że Pan nie pamięta że była taka sytuacja - to nic nowego. I żadnych wywiadów mi na miejscu nie potrzeba szkoda mi czasu na Pana chamskie odzywki o których Pan tu zaprzecza i przedstawia się jako idealnego.

@Justus

Widocznie pomyliła Pani firmy. O mojej wiedzy raczej nie może Pani polemizować jeżeli już Pani z nami nie pracuje. Prawnicy w moim kręgu są tego najlepszym przykładem po pierwsze a po drugie zadowolenie moich klientów których mam chyba dość spore grono jest tego konkretnym przykładem a szeroki zespół pracowników jest kolejnym zasadnym potwierdzeniem naszego wysokiego poziomu współpracy. A Rotacja, jak w każdej branży, jest i będzie nie tylko w księgowej , Wystarczy założyć firmę i samemu się przekonać. A wywiadu nie musi Pani ze mną przeprowadzać chociaż dla potwierdzenia Pani słów może przydałoby się pokazać u nas w firmie i opowiedzieć wszystkim co Pani o nas sądzi. Wystarczy, że w kręgu którym się obracam i ekipę którą mamy jest na najwyższym poziome czego jak widać o Pani nie można powiedzieć. Obrażać i siać plotki każdy potrafi ale być rzetelnym i konsekwentnym we własnych działaniach to już w dzisiejszych czasach chyba ciężko. Następnym razem jak już Pani kolejny raz oskarży o coś kolejnego pracodawcę proszę się zastanowić najpierw nad swoim postępowaniem albo przyjść i się ujawnić a nie pisać z fałszywego konta jak tchórz.

@Szef

Nie wierze w to co czytam tutaj jakakolwiek polemizacja z Panem jest bez sensu. I proszę nie mówić mi tu żebym sobie sama zakładała firmę wolałabym ją dostać z gotową bazą klientów tak jak Pan otrzymał ją gotową od Pani Walerii.

@Justus

Jak ma Pani problem z sobą i swoją wrażliwością to proszę do psychologa. Zazdrość jest paskudna. Mamy się świetnie a będziemy mieli jeszcze lepiej. Mamy zaufanych i zadowolonych klientów których non stop nam przybywa. Proszę pisać co Pani chce. Na nas to żadnego wrażenia nie robi. A żeby pisać o Pani Walerii to musi Pani jeszcze trochę chleba zjeść. Powodzenia życzę :)

@Szef

Gdyby tak było nie śledził by Pan dziennie kilkukrotnie tego wątku. Mi jest szkoda czasu na temat Pana osoby bo można by tu było użyć mocniejszych słów tak jak to Pan robi o innych również swoich klientach , tak czy inaczej Opinii jest więcej i jak widać przybywa ich.

@Justus

Może Pani nie wie ale jest coś takiego jak newsletter :) No ale skąd ma Pani wiedzieć jak skupia się Pani na obrażaniu i wymyślaniu fałszywych historyjek o firmach które mocno się rozwijają i pęka Pani z zazdrości. Ma Pani duży problem z sobą. Jak widać nie pracowała Pani z nami a wypowiada się Pani na temat naszej pracy. Niesamowite :) Dobrze prosperujące i rozwijające firmy z dużymi perspektywami zawsze miały i będą miały swoich prześladowców. Jak widać to Pani poziom. U nas jest wszystko jak w najlepszym porządku także proszę się o nas nie martwić :) pozdrawiamy i zapraszamy do zaciągnięcia darmowych porad :)

KRYSTYNA
@Szef

Tak czytam te wypowiedzi i zgodzę sie że nie do psychologa ale na Gliwicką z tym pseudo szefem, nie pracuję tam już kilka lat ale widzę ze nic sie nie zmieniło klienci uciekają z tego biura a pseudo szef zają sie handlem samochodami ponoc biuro ledwie przędzie..

Daniel
@KRYSTYNA

Przecież widać jak na dłoni ze to wszystko pisze chora jedna i ta sama osoba. Jak widać na straszne kompleksy na swoim punkcie. Jako kolega mogę powiedzieć że wszystko jest poukładane jak w szwajcarskim zegarku. Niestety zazdrość ludzka nie zna granic i zawsze znajda się takie gnidy które tylko oczerniają niczego nie osiągać w swoim życiu.

V

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego cały czas wystawiacie ogłoszenia o pracę dla księgowego/księgowej? Brak chętnych? Bardzo dynamiczny rozwój i po prostu macie takie zapotrzebowanie? Czy może ogromna rotacja?

Zuzanna
@V

Rozumiem, że jesteś zainteresowany tym stanowiskiem pracy? Możesz powiedzieć, co Cię przyciągnęło do właśnie tej firmy? Ciekawa jestem, jakie warunki oferuje pracodawca. Zauważyłeś w ogłoszeniach informacje na temat pakietu socjalnego?

@V

Jeżeli kadra składa się głównie z młodych kobiet to każda z nich w końcu założy rodzinę. Po drugie nie wszyscy nadają się do biura rachunkowego. Rotacja jest wszędzie , w każdej branży.

ANIA
@V

Ogromna rotacja darój sobie.

Zaufany
@ANIA

Daruj sobie przez u otwarte ???????????? No i nadal ta sama osoba robi sobie trud fałszywymi kontami. Brak już słów.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Małgosia

Firma istnieje od wielu lat, może stawia wysoką poprzeczkę ale też dlatego tak długo utrzymuje się na rynku z wysoką pozycją i z bardzo dobrą renomą. Proszę oceniać swoją wykonywaną pracę i to co chce się zaproponować a nie rotację. Rotacja będzie zawsze w każdym segmencie prowadzonych działalności. Biuro rachunkowe to bardzo ciekawy zakres pozyskiwanej wiedzy. Jeżeli ktoś nie szuka wyzwań tylko chce odbębnić tzw 8 godzin bez większej inicjatywy to pracy tutaj nie znajdzie. Gratuluje szefostwu utrzymywania w biurze bardzo miłej atmosfery, szczerości w zakresie każdej rozmowy. Wysoki poziom kultury i bardzo dobre warunki pracy sprawiają że biuro ma bardzo dużo klientów. Życzę aby nadal się tak rozwijało.

pejter

Witam gdyby kto kolwiek chciał z tej firmy jechać do niemiec za spawaczy(kontenery)uciekajcie po 3 tygodniach zarobicie moze!!500 ojro odlicza wam mieszkanie itp i gow... przywieziecie uciekać bylem razem z kolega w z rybnika wczesniej pracowalismy razem rok w firmie w pl i przypadkiem sie trafilismy tak 1 dzien powiedzial ze h... zarobie raz 20 raz 30 a i moze nic za 9 h dziennie kolegi tygodniowka to byla z sobota po 9 h 300 ojro odlicz mieszkanie itp a nastepna okolo 200 ale nie poszlismy juz do pracy poprostu bo ja bym na domek zarobil uciekac ludzie jak Boga kocham uciekac !!503777759 ( nie da sie tego opisac)!!firma w niemczech HTC nie wierzcie co oni czy p hania wam mowi!!a bylem kilka razy w niemczech na truskawkach co jest bardzo ciezko a to to katastrofa holandie pare reazy tez zaliczylem i czegos takiego nei widzialem!

Irek
@pejter

to najwidoczniej nie jest Pan fachowcem w zakresie spawania tylko fachowcem w truskawkach!!

@pejter

Totalne głupoty. Jeżeli przychodzi się na rozmowę to należy słuchać co się do niego mówi. Zawsze wszystko jest klarownie tłumaczone. A za leżenie nie płacimy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kufiks?

Grzegorz

Atmosfera zawsze była jest i będzie na pierwszym miejscu.

KARINA

nie polecam tego biura, szef bardzo chamski, praca ponad siły, zarobki przeciętne,

@KARINA

Chamski a wymagający to spora różnica. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to już nie nasz problem.

ŁUKASZ

Biuro rachunkowe to porażka nie mają wiedzy,ceny za usługi masakra nie polecam tego biura

@ŁUKASZ

Widocznie nie korzystałeś z usług tego biura. A ceny w końcu zaczynają być adekwatne to realnych zarobków. Każdy chciałby za 100zl mieć wszystko.

@pejter a to mieszkania nie są pracownicze, wynajmowane przez firmę?

Filip

Firma bardzo dobra ale jednocześnie wymagająca ,więc nie każdy potrafi sprostać oczekiwaniom firmy!

krawat

jeśli masz taką możliwość a i Kufiks poszukuje stażystów, to chyba dobre rozwiązanie. Na pewno można wiele się tutaj nauczyć no i zobaczyć jak idzie Ci w określonym zawodzie :)

Milka

@Ilonka w księgowości wykształcenie wyższe nie nie jest takie istotne, bardzo ważne na księgach handlowych jest doświadczenie i aktualna wiedza, mam wyższe sprzed 15 lat i tak naprawdę to niewiele dzisiaj daje, przepisy się zmieniają non stop, musisz być biegła w przepisach na bieżąco. Nie aplikowałam gdyż została mi zaproponowana praca głównej księgowej.

Milka

do @łatwizna, orientujesz się jaka branża na tych pełnych księgach? A szefowa łodsza, starsza? Można się dogadać?

iza

...słyszałam że jest tam szefowa

lola

no nie źle, warto wiedzieć

mar

Kiedyś nowe osoby miała tzw " kwarantannę" i przez rok szef dawał ci spokój. teraz nawet miesiąca, nie ma nic dziwnego że teraz osoby zmieniają się tam jak rękawiczki, nie które nawet nie wytrzymują okresu próbnego beznadzieja. Na rozmowie szef przemiły i sympatyczny boziu lepszej oferty nie ma mh tylko na rozmowie o was nic nie powie w prost tylko za plecami każdego obgaduje jeszcze żeby to było w kulturalny sposób ale nie raz słyszałam z pokoju ta suka!. jak idziesz prosić o urlop to albo dostaniesz albo nie zależy jaki ma humor. Ciągle będzie dokładać pracy i wmawiać wam że macie jej za mało i tak za dużo wam płaci. Praca na pełen etat to nie jest u niego 8 h, zapomnijcie o zapłacie jakich kol wiek nadgodzin i wdzięczności, że siedzisz po 10 h czy bierzesz do domu robotę i klepiesz. Nie raz słyszałam jak mówił swoim pracowniką że jak pracuje się w Kufiksie to praca jest najważniejsza nie rodzina, czy wyjazd do studia. Dziewczyny pracują bo pracują marzą żeby skończyć i pójść do domu i najlepiej wyłączyć telefon bo po pracy lubi wydzwaniać i truć dupę. Dlatego jak to wszystko zobaczyłam szybko się zwolniłam nie miało to sensu. Ludzie którzy się szanują nie będą tam pracować. Nie polecam i medal dla tych którzy nawet pół roku tam wytrzymali.

dana

... teraz rozumiem dlaczego ciągle pojawia się informacja o zatrudnieniu księgowej, nie wiem co robić, chyba sobie odpuszczę :(

Belka

Praca ponad siły, płaca zadowalająca szefostwo. Niemiła atmosfera, chamski szef. Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie. Nie polecam, radze unikać jak ognia

katka

Czy poprawiły się warunki pracy w biurze Kufiks?

Zostaw merytoryczną opinię o Kufiks - Czerwionka-Leszczyny

• Jak się pracuje w Kufiks?

Zobacz opinie na temat firmy Kufiks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kufiks?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kufiks?

Kandydaci do pracy w Kufiks napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kufiks
2.3/5 Na podstawie 26 ocen.

Kufiks