proma poland

Tychy

Opinie o proma poland

Witam wszystkich. Czytam te wszystkie opinie i się zastanawiam nad wysłaniem aplikacji do tej firmy na stanowisko logistyka. Czy ktoś wiem jak wygląda praca u tego pracodawcy w sekcji \"biurowej\" Dzięki z góry za odpowiedź.

z tego co wiem to kierownik tłoczni jednak nie odchodzi był na wypowiedzeniu ale coś się zmieniło i zgadzam się pan [usunięte przez moderatora]. jest w miare normalny choc nie mam z nim za duzo do czynienia... ale jego zachowanie ubiór i umiejętności zarządzania ludźmi są godne kierownika, a zaczynał tam również jako zwykły pracownik

Zostaw opinię o proma poland - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie proma poland