BSP Service Sp. z oo

Koszalin

Opinie o BSP Service Sp. z oo

Maja

@Były pracownik - czy pracodawca podczas wyjazdów służbowych zapewnia zwrot kosztów paliwa i noclegu? Czy pracownik może liczyć na służbowy samochód? To cenne informacje, które na pewno przydadzą się osobom potencjalnie zainteresowanym ofertami pracy od BSP Service Sp. z o. o.

Maja

@Były pracownik dziękuję za odpowiedź. Jeśli możesz to mam jeszcze pytanie na temat delegacji, o których wspomniałeś w swoim komentarzu. Praca na jakim stanowisku wiąże się z delegacjami? Czy są one częste? Ile trwają?

@Maja 01.06.2017 13:28

No na każdym w zasadzie, poza biurem. Czas delegacji od 2 dni do tygodnia, dwóch . Noe wiem teraz moze dłuższe. Przeważnie tydzień i powrót. Chyba że bardzo daleko.

Maja

@Michał jak często zdarzają się nadgodziny, o których wspominasz? Rozumiem, że w firmie pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Dla osób szukających opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy więcej informacji na temat pracy na tym stanowisku będzie bardzo cenne. Wspominasz, że praca jest rozwijająca. Jakie możliwości rozwoju mają pracownicy firmy?

@Maja 22.05.2017 13:55

Nadgodziny są nagminne , powiedziałbym że nadgodzin jest często ponad 100 w miesiącu. Oczywiście nie zawsze, czasem jak się uda( jak mniej pracy) to ok 60 -80. Ż uwagi na ogrom prac można się sporo nauczyć. Praca dla kogoś po szkole ( taki staż) ja tak zrobiłem. Załapałem się "popracowalem " (przynajmniej takie robiłem wrażenie, zresztą jaka płaca taka praca) i szukałem pracy na spokojnie bez pośpiechu. Trochę się nauczyłem, przede wszystkim jak przetrwać w hardkorowych warunkach w delegacji ( karaluchy w motelach za 25 zł od osoby itp). Gdyby normalna jakaś stawkę płacili to by jeszcze człowiek się przemeczyl. Szef to rasowy kapitalista wie jak zarabiać nie wie jak płacić....

Michał

Ciekawa praca bardzo, różnorodna i rozwijająca. I to by było na tyle jeżeli chodzi o plusy. Na minus na pewno właściciel bardzo kompulsywny i irracjonalny w zachowaniu. Ponadto oszukuje obiecując złote góry za ciężka pracę. Zarobki na poziomie najniższej krajowej choć biorąc pod uwagę liczbę przepracowywanych godzin to nawet najniższa nie zawsze wyjdzie (pracuje się dużo w nadgodzinach które nie są nigdzie rejestrowane więc też zapłaty za nie nie ma) . Ponadto właściciel kłamie w kontaktach z klientami i takie samo zachowanie wymusza na różne sposoby na pracownikach. Moim zdaniem praca idealna na przechowanie. Zatrudniasz się ściemniasz ile możesz i szukasz czegoś normalnego. A no jeszcze jeden plus ..... samochód i tel służbowy dla wybranych ;-) ...takze zawsze na ryby można podjechać w delegacji.....

Maja

Jesteś pracownikiem w BSP Service Sp. z oo? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Co uważasz za największy plus swojej pracy?

maniek

@polki na chwile obecna to chyba nie posiadaja zadncyh ofert pracy chyba ze sprobujesz sie z nimi skontaktowac

andik

Ponawiam pytanie. Ile zarabiają tam kierownicy? Ktoś coś wie? Jakieś widełki chociaż.

andik

NO właśnie jakieś minimum dla kierownik a robót u nich??

Michał
@andik 19.09.2016 10:38
NO właśnie jakieś minimum dla kierownik a robót u nich??

Każdy bez wyjątku ma tam umowę na najniższą, nawet prezes...... taka sytuacja .

andy

tylko dziewczyny są tam fajne

ola

zawsze jak się szuka to i sie znajdzie. Jeszcze odnośnie samej sytuacji to trzeba powiedzieć, że ta firma działa na rynku już jakiś czas i więksych afer przy niej nie było w ogóle, to miejcie to też na uwadze jednak tak naprawde. Wszyscy tylko hejt i hejt, ale jak ktoś prosi o pomocną opinię to już nie ma chętnych.

tomek

zawsze możesz sprawdzić czy dana firma ma jakieś oferty pracy czy aktualnie nie.. ale raczej jest tak, że wystawija nie tylko na jakiś portalach ale również u siebei na stronie, tam też powinny być informacje o wszystkich praktykach itd, w jakiejś zakładce "skontaktuje się z nami" "pracuj z nami" czy tego typu.

grao

gradobicie pytan PAW jakos nie pomoglo zeby ktos cokolwiek odpowiedzial. powiem wam szczerze - nie bardzo rozumiem jak mozna szukac pracy w ciemno. ja to jestem nastawiony na prace w jakims fajnym miejscu - i sczerze - to wszystko jedno jak dla mnie gdzie to bedzie - pozdrawiam i czekam na oferty dla mnie

paw

punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia :-) Wszyscy chcialiby pracowac na stanowiskach i zarabiac kokosy, kiedy nie wychodzi to narzekają.... Ja tam wyslalem cv i czekam na odzew. Mam duze doswiadczenie wiec jezeli tylko bylaby jakas praca, chetnie sie jej podejme. Jakie w tej firmie są oczekiwania pracodawcy od nowego pracownika? Każda firma ma jakąś swoją politykę więc może napiszecie mi jakieś opinie ktore na przyszlosc sie przydadzą??

Robson

Pracowalem troche przypadkiem w BSP SERVICE W Delegacji w Wejherowie spoko ludzie spoko pieniade tylko pracowac a nie sciemniac . Profesjonalna firma Pozdrawiam

marcin

Może wiecie, gdzie BSP Service wywiesza swoje ogłoszenia o prace, bo nic nie moge na ten temat znaleźć.

X

PRAWDA SAMA ZAWSZE WYCHODZI NA JAW I ŚMIERDZI !!!!

q111

Bernard - a właściwie ( usunięte przez administratora ) - masz żal,że nie pracujesz już w firmie? piszesz nieprawdę, z tego co napisałeś jedyne co jest prawdziwe to , że jest dużo pracy w delegacji. Prace w delegacji ustawiałeś sobie sam, jednego dnia pracowałeś 10 godzin innego 8 a jeszcze innego 4, a było też tak, że robiliśmy robotę w 2 dni, a następne 3 dni byliśmy w domu, nikt nas nie pilnował. Pracowałeś tak ponad 3,5 roku i wszystko było ok, nie W ostatnich miesiącach psułeś robotę za robotą, żeby nie było reklamacji chłopaki jeździli i poprawiali po tobie. W Warszawie, w Szczecinie, w Sieradzu.

xxx2

Szefu robi wpisy, albo wynajął specjalistę od PR :)

www

zatrudnienie jest na umowę o pracę, a zarobki - to zależy co umiesz i czy chcesz pracować, ale nie jest źle, pracuję już parę lat i nie narzekam. ile kto zarabia to ci nikt nie powie to indiwidualna sprawa, zależy od ciebie

zweryfikuje ci opinię o firmie, pracuje obecnie w BSP . Praca dla ambitnych, chcących pracować i rozwijac się. Jak będziesz sie angażował to na pewno zarobisz, pensje będą zadowalające, taki pracownik ma stworzone warunki rozwoju np. 2-3 szkolenia w roku. Jak chcesz sie tylko ślizgac to lepiej nie przychodź.

xxxx

Atmosfera w firmie jest bardzo dobra , ekipa zgrana i praca idzie jak należy , co do wysokości wynagrodzeń jest ok jeśli jesteś fachowcem będziesz doceniony na swoim stanowsiku ..

oooo

a ja pracuje i nie narzekam jak bym miał narzekać to bym się zwolnił.

były pracownik

ja powiem szczerze zarabiałem zależy jaki miesiąc czyli rewelacji nie ma ale tragedi też nie dlatego nie ma co narzekać przypuszczam że teraz będzie ze 100zł więcej bo najniższa poszła do góry.

marcin

a tak poza tym wszystko gra z wami . Napewno jakiś specjalista się znajdzie.

bart

Ja od siebie dodam że atmosfera w firmie jest super , a poza tym pieniądze to nie wszystko.

Zostaw opinię o BSP Service Sp. z oo - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSP Service Sp. z oo