STOCZNIA im.A.Warskiego

Szczecin

Opinie o STOCZNIA im.A.Warskiego

Słowa kojarzące się z STOCZNIA im.A.Warskiego (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..bardzo dobra. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..bardzo dobre. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?2500netto Najbardziej podobało mi się w STOCZNIA im.A.Warskiego:precyzja i dokladnosc wykonywanej pracy Najbardziej nie podobało mi się w STOCZNIA im.A.Warskiego:

Zostaw opinię o STOCZNIA im.A.Warskiego - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOCZNIA im.A.Warskiego