Saint Gobain Sekuritas Polska Sp. z o.o.

Opinie o Saint Gobain Sekuritas Polska Sp. z o.o.

dziady

nikomu nie polecam [usunięte przez administratora] a kierownictwo dziady do potęgi

Słowa kojarzące się z **** (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako DOSTATECZNY... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są MOZLIWI... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?BRAK MOZLIWOSCI Najbardziej podobało mi się w ****SPCJAL: Najbardziej nie podobało mi się w ****:PODEJSCIE KIEROWNICTWA DO ZALOGI

Zostaw opinię o Saint Gobain Sekuritas Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint Gobain Sekuritas Polska Sp. z o.o.