Ja wiem, że to jest portal oceniający pracodawcę przez pracownika, taki jest zamiar tego portalu. Ja nie jestem broń Boże pracownikiem kancelarii adwokackiej adwokata Grzegorza Cisek, bo z tego co zauważyłem, jest to adwokat nikogo nie zatrudniający, początkowy, młody, ale co mogę powiedzieć (napisać) - wspaniały karnista. Jak wiadomo - wnioski o tymczasowy areszt są z reguły zatwierdzane przez sąd. Mecenas zawarł taką argumentację, przekonał sąd, że zastosowano jedynie wolnościowe środki zabogieawcze. Super kontakt, żadnego dystansu - wsparcie w trudnym czasie, empatyczność, młody, fajny, a zarazem skuteczny mecenas w przypadku mojej rodziny. Bardzo dobry człowiek po prostu - za to jak nam pomógł, będę go każdemu polecał, zwłaszcza w sprawach karnych.