Uwaga! (usunięte przez administratora)
Niestety potwierdza się moje przypuszczenie. Padłam ofiara oszustwa przez tę firmę.
Początkowo pięknie - umowa/faktura i czynności związane z przygotowaniem dokumentów do uzyskania dotacji.
Gdy okazało się, że w moim województwie nie można skorzystać z określonego programu, zaczęły się schody. Brak kontaktu, nie odpisywanie na smsy, e-maile, itp...
Gdy w końcu doprosiłam się o fakturę korygującą (którą otrzymałam z kilkumiesięcznym opóźnieniem), a zwrot środków miał być w dwóch transzach, ale oczywiście cała firma umarła - zero kontaktu z kimkolwiek.
Parę dni temu od Komornika z innego miasta otrzymałam tytuł zajęcia wierzytelności Pana Rafała Cyruliczek z uwagi na niewypłacalność względem takiego samego Klienta, jak ja! Wniosek jest prosty...zostaje tylko droga sądowa.
mijać szerokim łukiem.
Niekompetencja przez duże N.