Riho Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Riho Polska Sp. z o.o.

ewa

Przy okazji poszukiwań informacji o nowym pracodawcy przypomniało mi się, że nie dodałam opinii o swojej współpracy z Riho, a naprawdę powinnam była, ku przestrodze wszystkich poszukujących pracy. Serdecznie wszystkim radzę omijać tę firmę jak najszerszym łukiem. Pomijam już naprawdę kiepskie wynagrodzenie. Ale ta atmosfera!! 5, może 6 zatrudnionych osób i wszystkie się szczerze nienawidziły, atmosfera jak w grobowcu, pomijając faki i zj*** od czasu do czasu. Zero poszanowania dla "Kierowniczki" (jaka by nie była, po prostu nie ona tam rządziła tylko jacyś panowie z dalekiego kraju) ona się odwraca, pracownicy pokazują za jej plecami środkowy palec, jak w podstawówce. O 15:55 w piątek poinformowano mnie, że w poniedziałek o 8 mam się nie stawiać do pracy bo jednak likwidują moje stanowisko. Nigdy wcześniej ani potem nie spotkałam się z tak fatalnym pracodawcą. Po dziś dzień, jeśli ktoś z mojego otoczenia chce zmieniać pracę śmiejemy się, że może lepiej nie, bo jeszcze wyląduje w jakimś Riho;) Omijać!!!

jarosss
@ewa 26.02.2016 23:41

To akurat prawda, dziewczyna zrezygnowała z innej firmy żeby tam pracować a oni ją wywalili w ostatniej minucie ostatniego dnia umowy, masakra jakaś. Magazynierów też tak zwalniali. To powinno byc karalne

ojjj

Cześć , obecnie szukają PH na terenie północnym i byłem zainteresowany , ale czytając powyższe wypowiedzi zastanawiam się czy nie wpadnę z deszczu pod rynne .Proszę o jakieś informacje co do warunków i co ważniejsze atmosfery panującej w firmie . Z góry dziękuje

niestety święta prawda

nick

pracuję w tej śmiesznej firmie już jakiś czas. na początku nie było nawet źle. Luźna miła atmosfera. niestety od jakiegoś czasu Pani dyrektor coś się stało i zaczęła się mocno dziwnie zachowywać. w firmie gdzie w biurze jest łącznie 6 osób jest 2 dyrektorów, 2 kierowników i 2 pracowników i UWAGA - obowiązuje ścieżka służbowa. śmiech. o podwyżkach można pomarzyć. co innego jest obiecywane na początku roku a pod koniec roku po wyrobionym planie odwraca się kota ogonem a pracownikom pokazuje palec. szukam ucieczki i przestrzegam

\"bartek\"

Niepoważny pracodawca, przestrzegam przed nawiązywaniem współpracy z tą firmą (zresztą, to chyba i tak jej ostatnie podrygi). Nie warto!!!

Zostaw opinię o Riho Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Riho Polska Sp. z o.o.