voigt promotion

Załom

Opinie o voigt promotion

były pracownik 3

Pracowałem tam wiele lat temu. Często jeździłem dostawczakiem w trasy po 2000km po całej Danii. Po 8 godzinach w pracy wyjazd tego samego dnia i 25 godzin za kierownicą i ciągłe telefony: gdzie jesteś? kiedy będziesz spowrotem? Nikogo nie obchodzi, że zasypiasz i możesz spowodować wypadek. Brak szacunku dla pracownika, ciągłe naciski, stres. Pracowałem tam dawno temu, ale widzę, że nic się nie zmieniło. Problemem jest cwaniak dyrektor Michał.M. Człowiek bezwzględny, bez empati. Potrafi orać i poniżać kierowników przy pracownikach. Kierowniczka miała widoczną nerwicę, bo nie sposób zadowolić M.M. Przenosi się to na pozostałe szczeble. Sprzyja to istnieniu donosicieli, lizusów, prowokatorów. Brak szacunku dla pracownika, mobbing, wiele razy słyszałem, że jak się nie podoba to do widzenia, bo inny czekają na moje miejsce, a nawet dopłacą żeby być tak samo gnojonym. Ludzie pracowali po kilka lat bez podwyżki. Jeśli na początku nie wynegocjowałeś wyższej pensji to nie ma szans na podwyżkę. Non stop jakieś podejrzenia, że pracownicy kradą bele materiałów, tak jakby to był jakiś chodliwy towar. Za to w firmie po cichu mówiło że M.M robił lewiznę poza wiadomością Klausa. Pewnie stąd brały się braki. Miejsce do pracy wysoko nieprzyjazne. Na produkcji ludzie prymitywni i chamscy, bo chyba tylko tacy są w stanie tam przetrwać.

HR

Poszukiwany pracownik na stanowisko: "Wygaszacz świateł" Od zaraz. :)

obecny_pracownik

Również przychylam się do opinii powyżej! Odradzam. Właśnie jestem po rozmowie o podwyżce i po wieloletnim stażu w tej firmie usłyszałem odmowę. Dodatkowo Pan dyrektor Piotr Olszewski jest niespotykanym tępakiem. Nie ma pojęcia o pracy ani o tym co się naprawdę dzieje i jak stworzyć przyjezdne warunki do pracy. Nie wspomnę o tym że zarabia naprawdę wielki pieniądze, a na zapytanie o podwyżkę..spławia ciebie jak małolata. Unikajcie tej firmy

Byłam widziałam

Odradzam tam podjęcia pracy.

@Byłam widziałam 21.10.2016 19:38

Witajcie, napisz czemu nie chcesz tam pracować !!!! prosimy

trzeci WIELKIBRAT

Właśnie nikt :D

WielkiBrat

Hejka Kochani! Nie kłóćcie się dzieciaczki!

drugii WIELKIBRAT
@WielkiBrat 11.07.2016 08:09

A kto tu się kłóci ?

anty fan M&M

Praca w Voigt-cie może sprawiać przyjemność i jest tam grupa ludzi pracujących ponad 3 lata, którzy sa naprawdę sympatyczni. Jedynym mankamentem jest współpraca z M&M i jego wazeliniarzom jak np. pani O. Są to ludzie nie posiadający żadnego sumienia. Oprócz tego jedyne co reprezentują to chamstwo, prostactwo i brak profesjonalizmu na powierzonym stanowisku. Ciężko tutaj nie wspomnieć o właścicielu firmy, który powinien się wreszcie obudzić z wcale już nie takiego pięknego snu. Zmiany, zmiany, zmiany i to duże a może wtedy coś z tego będzie jak na razie słabiutko

@anty fan M&M 06.07.2016 09:13

M&M =PIXEL. Oj słabiutko, słabiutko. A K. V. rzeczywiście śni od wielu lat , i to jest podstawowy problem.

byly pracownik2

AnyPixel doprecyzój, Pani W ? - chyba nie istnieje, a grafik M to z 5 takich chyba tam jest

@byly pracownik2 30.06.2016 12:18

Pani W. istnieje ta literka się zmieniła !!!!!A grafik też istnieje rusz główką. I się domyślisz !!!!!!!!!!!!!!

anyPIXEL

Praca, ale tylko nie w Voigtcie - tam jest odrażająco. Pixel tylko mami i oszukuje. Żadnego awansu. Ludzie donoszą i tylko fałszywe zagadywanie żebyś sie otworzył na mówienie. Potem idzie fatalnie - bo Pixel i inni wiedzą o tobie wszystko.Uwaga na pania W. i na grafika M. - fałszywi ludzie- jeśli to wogole sa ludzie ?

byly pracownik

Słowa kojarzące się z voigt promotion: jedno wielkie klamstwo, duzo stresu Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerowa - obiecywane sa szkolenia aczkolwiek nich ich nie przeprowadza Atmosfera i ludzie tam pracujący są okrutni, ludzie jak psy donosz na siebie, w biurze jest istna smietanka co trzyma z dyrektorem - im wszystko wolno i nikt sie ich nie czepia Od jakiej stawki można negocjować pensję - od najnizszej krajowej, a jesli nawet obiecuja duzo na rozmowie to i tak pozniej jest cos zupelnie innego - tak jak obiecywany bonus ktory zostal bezpowrotnie zabrany Najbardziej podobało mi się w voigt promotion: paczatek pracy gdy jeszcze wszyscy WYDAWALI SIE ok Najbardziej nie podobało mi się w voigt promotion: karda zarzadzajaca - dyrektor co ludzmi poniewieral tak samo jak kierownicy, ciagle krzyki i wyzwiska, zakaz sluchania muzyki w pracy (przez 'firmowe' glosniki', biuro co na pracownika produkcji patrzylo jak na robaka ktorego mozna zgniesc jesli 'podskoczy'. Zganianie winy na drugiego to tam juz standard, no i kablowanie. Zdecydowanie nie polecam a wrecz odradzam!!!

Słowa kojarzące się z voigt promotion: stresująca, wyczerpująca, nierozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierną Atmosfera i ludzie tam pracujący są okropni, każdy na każdego donosi oby sie tylko piac jak najwyzej Od jakiej stawki można negocjować pensję - obecnie zapewne od 900 zl na reke Najbardziej podobało mi się w voigt promotion: paczatek pracy gdy jeszcze byla inna kadra zarzadzajaca Najbardziej nie podobało mi się w voigt promotion: sposob traktowania pracownika - zwlaszcza na produkcji - nikt z nas nie byl podkategoria czlowieka po ktorej mozna jezdzic jak po psie, zganianie przez dyrektora winy na pracownika, [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o voigt promotion - Załom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie voigt promotion