voigt promotion

Załom

Opinie o voigt promotion

HR

Poszukiwany pracownik na stanowisko: "Wygaszacz świateł" Od zaraz. :)

obecny_pracownik

Również przychylam się do opinii powyżej! Odradzam. Właśnie jestem po rozmowie o podwyżce i po wieloletnim stażu w tej firmie usłyszałem odmowę. Dodatkowo Pan dyrektor Piotr Olszewski jest niespotykanym tępakiem. Nie ma pojęcia o pracy ani o tym co się naprawdę dzieje i jak stworzyć przyjezdne warunki do pracy. Nie wspomnę o tym że zarabia naprawdę wielki pieniądze, a na zapytanie o podwyżkę..spławia ciebie jak małolata. Unikajcie tej firmy

Byłam widziałam

Odradzam tam podjęcia pracy.

@Byłam widziałam 21.10.2016 19:38
Odradzam tam podjęcia pracy.

Witajcie, napisz czemu nie chcesz tam pracować !!!! prosimy

trzeci WIELKIBRAT

Właśnie nikt :D

WielkiBrat

Hejka Kochani! Nie kłóćcie się dzieciaczki!

drugii WIELKIBRAT
@WielkiBrat 11.07.2016 08:09
Hejka Kochani! Nie kłóćcie się dzieciaczki!

A kto tu się kłóci ?

anty fan M&M

Praca w Voigt-cie może sprawiać przyjemność i jest tam grupa ludzi pracujących ponad 3 lata, którzy sa naprawdę sympatyczni. Jedynym mankamentem jest współpraca z M&M i jego wazeliniarzom jak np. pani O. Są to ludzie nie posiadający żadnego sumienia. Oprócz tego jedyne co reprezentują to chamstwo, prostactwo i brak profesjonalizmu na powierzonym stanowisku. Ciężko tutaj nie wspomnieć o właścicielu firmy, który powinien się wreszcie obudzić z wcale już nie takiego pięknego snu. Zmiany, zmiany, zmiany i to duże a może wtedy coś z tego będzie jak na razie słabiutko

@anty fan M&M 06.07.2016 09:13

M&M =PIXEL. Oj słabiutko, słabiutko. A K. V. rzeczywiście śni od wielu lat , i to jest podstawowy problem.

byly pracownik2

AnyPixel doprecyzój, Pani W ? - chyba nie istnieje, a grafik M to z 5 takich chyba tam jest

@byly pracownik2 30.06.2016 12:18

Pani W. istnieje ta literka się zmieniła !!!!!A grafik też istnieje rusz główką. I się domyślisz !!!!!!!!!!!!!!

anyPIXEL

Praca, ale tylko nie w Voigtcie - tam jest odrażająco. Pixel tylko mami i oszukuje. Żadnego awansu. Ludzie donoszą i tylko fałszywe zagadywanie żebyś sie otworzył na mówienie. Potem idzie fatalnie - bo Pixel i inni wiedzą o tobie wszystko.Uwaga na pania W. i na grafika M. - fałszywi ludzie- jeśli to wogole sa ludzie ?

byly pracownik

Słowa kojarzące się z voigt promotion: jedno wielkie klamstwo, duzo stresu Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerowa - obiecywane sa szkolenia aczkolwiek nich ich nie przeprowadza Atmosfera i ludzie tam pracujący są okrutni, ludzie jak psy donosz na siebie, w biurze jest istna smietanka co trzyma z dyrektorem - im wszystko wolno i nikt sie ich nie czepia Od jakiej stawki można negocjować pensję - od najnizszej krajowej, a jesli nawet obiecuja duzo na rozmowie to i tak pozniej jest cos zupelnie innego - tak jak obiecywany bonus ktory zostal bezpowrotnie zabrany Najbardziej podobało mi się w voigt promotion: paczatek pracy gdy jeszcze wszyscy WYDAWALI SIE ok Najbardziej nie podobało mi się w voigt promotion: karda zarzadzajaca - dyrektor co ludzmi poniewieral tak samo jak kierownicy, ciagle krzyki i wyzwiska, zakaz sluchania muzyki w pracy (przez 'firmowe' glosniki', biuro co na pracownika produkcji patrzylo jak na robaka ktorego mozna zgniesc jesli 'podskoczy'. Zganianie winy na drugiego to tam juz standard, no i kablowanie. Zdecydowanie nie polecam a wrecz odradzam!!!

Słowa kojarzące się z voigt promotion: stresująca, wyczerpująca, nierozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierną Atmosfera i ludzie tam pracujący są okropni, każdy na każdego donosi oby sie tylko piac jak najwyzej Od jakiej stawki można negocjować pensję - obecnie zapewne od 900 zl na reke Najbardziej podobało mi się w voigt promotion: paczatek pracy gdy jeszcze byla inna kadra zarzadzajaca Najbardziej nie podobało mi się w voigt promotion: sposob traktowania pracownika - zwlaszcza na produkcji - nikt z nas nie byl podkategoria czlowieka po ktorej mozna jezdzic jak po psie, zganianie przez dyrektora winy na pracownika, [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o voigt promotion - Załom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie voigt promotion