T1 S.A

Opinie o T1 S.A

uula

@ewa szukam u nich pracy i dowiadywałam się co ludzie o nich sądzą. Duży plus to nigdy nie było problemu z wypłatą, jest zgrany zespół i elastyczny czas pracy. A że praca ciężka to normalne. Gdzie sprzedawca ma lekko? Tylko nie wiem co z umową o pracę

suchar

Pracowałam w t1 i nie narzekałam... oczywiście praca ciężka jak to na słuchawce, ale pracuje się przyjemnie o ile się trafi do odpowiedniego teamu. Ja akurat z tym miałam szczęście. Zdaje sobie sprawę, że w wielu miejscach mogłoby być gorzej.

Witam byłem pracownikiem T 1 S.A. praca jest ciężka, bardzo stresująca. Stawka 8 zł za godzinę podstawa nic rewelacyjnego, a premie mało kto wyrabia. Presje na pracownikach wciąż podkręcają koordynatorzy zupełnie bezsensownie bo wiadomo że jak pracownik w stresie to mniejsza skuteczność jego działań. Możliwości szkoleniowe żadne, możliwości awansu żadne, wymagania wobec pracowników ogromne.

obecny pracownik

pracuje się w miłym zespole, najgorsze że to wcale nie z nimi rozmawiasz na słuchawkach :p są osoby które potrafią wyrobić premię, ale z podstawy nie ma co liczyć na kokosy, jeżeli masz naprawde dobrze gadane, to dasz radę, podstawa to 8,50 na rękę plus premie... a więc średnio. Jeżeli naprawde zależy Ci na pracy to spokojnie możesz aplikować bo przyjmują bez problemu

Ewelina

Nie uwazam ze to jest dobra firma,trzeba na nia uwazac cieko jest wyrobic prowizje i trzeba sie nameczyc by dostac jaka kolwiek informacje od supervajzer-a jesli chodzi o umowe i nie tylko ....

kasia

Witam chciała byms ie dowiedziec jak wyglada praca w firmie T1 na umowe o prace konsultant telefoniczny, bo to ta sama firma co bancom, tylko nazwe zmienili czy jest jakas lojalka na pracownika?

aska

dobra profesjonalna firma polecam

Zostaw opinię o T1 S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T1 S.A