Opinie o TEN HEADS SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TEN HEADS SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TEN HEADS SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEN HEADS SP. Z O.O. w Toruń

JT

Duże problemy z wypłatą pieniędzy, trzy miesiące oczekiwania na weryfikację dokumentów, i nadal nie można się tego doprosić. Może liczą że ktoś zrezygnuje z tych swoich 100 pierwszych złotych. Niedoczekanie - prędzej złożę im wezwanie do zapłaty.

parinka

Zaufalam i zaczelam pisac dla 10heads razem z kolezanka. 116 PLN nazbieralysmy w jakies 3 miesiace mozolnego pisania. Pieniedzy nam nie wyplacono. Szkoda, bo zaczelysmy sie juz wyrabiac w fachu, a czasu stracilysmy mnostwo. Zoatlo nam kilka niewykorzystanych testow - nie zdazylysmy dodac przed koncem czasu na zlecenie - wiec jesli ktos chce precelkow o granitach, alarmach, pensjonatach - to pisac na parinka(malpik)gmail.com

kompan.pl ssie

posty gloryfikujące markę tego nierzetelnego kompan.pl są pisane przez podstawione osoby. od roku nie mogę ani grosika wyegzekwowac. łapanie móżinów, nie można tego inaczej nazwać. minimalna kwota to stówka, jak w większości takich serwisów. loms, nie rób z siebie idioty, można natłuc tekstów i za 5koła, co z tego, że nie dostanie się ani grosika?

Joola

Nie polecam. Nie sposób uprosić się wypłaty środków. Mogę sobie tylko popatrzeć na niby moje zarobione 160 zł

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w TEN HEADS SP. Z O.O.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik - Serwisant maszyn budowlanych?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

10heads to marka kompana

poszukaj ofert pracy od firmy kompan.pl a nie rżniesz naiwnego. to marka firmy kompan.pl, która jak wiadomo ma różne opinie nawet na gowork

kassia

Współpracuje z 10heads od kilku miesięcy i mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę :) Dużo zleceń i wypłata środków od 100zł. Polecam!

Plisza

to dziwne, że macie takie problemy z wypłatami, ja z firmą współpracuję praktycznie od początków jej powstania. Nie wiem jak teraz jest w regulaminie, bo nie sprawdzałam, ale kiedyś było że pieniądze wypłacają do dwóch tygodni. Ja po zgłoszeniu wypłaty często dostawałam pieniądze nawet dwa dni później, rzadko kiedy czekałam na wypłatę tydzień, nie mówiąc już o dwóch, więc nie wiem czemu u innych sprawa ta wygląda inaczej. Tylko stawki mogliby nieco podwyższyć, bo zaczynają być nieadekwatne do zlecanych tekstów. Teraz pracuję dla innej firmy, gdzie mam znacznie wyższe stawki, to nie opłaca mi się już tak siedzieć na panelu i pisać tyle dla 10heads co kiedyś. I szkoda, ze tylko 5 tekstów można jednocześnie zarezerwować. Mogliby to zmienić, lepiej by się pracowało.

M.

Z przykrością stwierdzam, że i ja średnio wspominam współpracę z tą firmą. Najpierw problem z weryfikacją dokumentów, później z przelaniem środków. Na dodatek w regulaminie (który przestudiowałam od deski do deski) nie ma ani słowa o przedziale czasowym, w jakim firma zobowiązuje się wypłacić należność. W końcu dostałam swoje pieniądze, ale ze znacznym oporem. Raczej nie polecam współpracy, chyba, że ktoś ma ochotę na trochę nerwów i stresu, wtedy jak najbardziej.

olena

Wreszcie wypłacili - pod koniec grudnia, po trzech miesiącach czekania. Jak ktoś jest cierpliwy i nie potrzebuje pieniędzy na życie, to może się w to bawić. Ja już dziękuję. Z innymi tego rodzaju portalami nie mam problemów. No i warto wiedzieć, że to nie jest firma oferująca "pracę na stanowisku copywritera", tylko portal pośredniczący w wymianie tekstów.

bugaik
@olena

Olena, a jakie portale tego typu polecasz? Z którymi nie ma problemów?

@bugaik

Korzystam z textbookers i sobie chwalę. No i szukam zleceń samodzielnie, mam wielu klientów z polecenia.

mona

Witam ja współpracuję z 10heads i nie mam żadnych problemów z wypłatą środków. Jak najbardziej pozytyw dla firmy.

olaa

Czy są jakieś nowe opinie na temat pracy copywritera w 10heads? Warto ?

copywriter

Ja również mam problemy z wypłatą środków. Dostałam informację, że nie trzeba już wysyłać dokumentów, wystarczy wybrać opcję wypłata środków. Tylko, że ja nic takiego u siebie nie widzę no i po co w regulaminie jest napisane o wysyłaniu dokumentów?

olena

Niestety firma ma problem z wypłacalnością. Czekam już kilka tygodni na płatność i nic. W tej chwili przygotowuję przedsądowe wezwanie do zapłaty, bo ileż można czekać, zwłaszcza że to nie była mała kwota? Poza tym te wymagania weryfikacyjne nie są do końca zgodne z prawem - pytałam już o to prawnika - nie mają prawa uzależniać wypłaty wynagrodzenia od wydrukowania tekstów, oświadczeń i skanu dowodu i wysłania im tego!

effka
@olena

Jak przygotować takie przedsądowe pismo?

firemka od Kompan.pl

a to ciekawe, od kilku miesięcy "nawala" weryfikacja online - chodzi o zdalnych copywriterów . w sensie, że chcesz wyplacić zarobione pieniądze, a system /pomimo wyslania dokumentow do firmy i przyjęcia ich za potwierdzeniem odbioru/ dalej informuje, że "nie otrzymali dokumentow i masz niezweryfikowane konto". ciekawe, ile jest jeszcze takich osób jak ja?

effka
@firemka od Kompan.pl

Też tak mam. Może jakiś pozew zbiorowy?

y,

Działają jak najbardziej uczciwie, od prawie roku z nią współpracuję i nie miałem żadnych problemów.

nowa
@y,

po jakim czasie od otrzymania dokumentów zweryfikowali konto?

10heads to marka kompana
@nowa

dopiero po osobistej interwencji w biurze kompana w warszawie zweryfikowali, tak to po prostu ludzie udają, że wczoraj się urodzili :(

mikok

Witam, szukam osób współpracujących z 10heads.pl. Praca ma charakter zdalny i polega na pisaniu różnorodnych tekstów (głównie SEO). Chciałbym poznać jakiekolwiek opinie na temat tej firmy. Czy działają uczciwie? Czy rzeczywiście wypłacają środki za zrealizowane zlecenia? Czy ich działalność nie polega przypadkiem na phishingu (wyłudzaniu danych osobowych)? Jeśli ktoś wie cokolwiek, bardzo proszę o informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o TEN HEADS SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w TEN HEADS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TEN HEADS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEN HEADS SP. Z O.O.?

TEN HEADS SP. Z O.O.
2.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Puławska 233 lok. K
    02-715 Toruń