„Darex” usługi transportowe

Nagawczyna

Opinie o „Darex” usługi transportowe

pol
użytkownik zarejestrowany

@młody ortografia ci obca chyba i to nawet bardzo :P A czy ktoś kompetentny może powiedzieć dokłądnie jak sie w tej firmie pracuje? Bede bardzo wdzięczna, swego czasu mój prztjaciel chciał tam aplikować

młody

Uwaga na tom firme czar pryska na 10 jak spytacie o kaske i paczcie co podpisujecie bo puzniej to do pana boga tylko zostaje pisac jezdzom tylko po kraju poszedlem bo mi trza bylo papier zem jezdzil ityle jezdzom w podlasiu duzo stania wekendy w domu robota na max 3 miechy apotem ci bedom sukac zas ze to zle i tamto nie dobrze

Marcin

Przestrzegam!!!!!! pracodawca niewypłacalny!!!!!!! w bespośrednich kontaktach facet miły sympatyczny ale niedajcie się zwieść rzeczywistość jest całkiem inna NIE POLECAM.

Zostaw opinię o „Darex” usługi transportowe - Nagawczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Darex” usługi transportowe