Linea Recta Polska

Opinie o Linea Recta Polska

jasiek
użytkownik zarejestrowany

no z tego co widze to ta firma oferuje teraz Materiały reklamowe no i to jest ich główny obszar działania tak naparwde, a poza tym szukaja specjalistów tylko i to nie można w sumie tylko zarobić na podstawie jednak z tego co wiem, ale i prowizja się liczy.

?

a mnie intryguje fakt, że mała firemka reklamowa jest organizatorem loterii w Lotto pn Loteriada:) Czy ja też mogę zgłosić się do Lotto?

Zeze

Widzę zdania są podzielone. Wg mnie ta firma jest spoko. Ludzie sami tworzą atmosferę w zespole. Z tego co kojarzę nie ma kłótni i podkładania świń, można się też wiele nauczyć, szczególnie, że szef jest wyrozumiały i bardziej pomaga niż miałby zaszkodzić pracownikowi. Ogólnie wrażenia pozytywne.

mM

Dobra firma i super atmosfera, możliwości rozwoju i poszanowanie pracownika. Fajne imprezy integracyjne i naprawdę mili ludzie, z którymi fajnie spędza się te 40 godzin w tygodniu. Interesujące projekty i znaczący Klienci :)

Zibi

To jakies kompletne bzdury i złość osoby , która została zwolnione bo nie ogarniała tematu jak powinna. Pracowałem w Linei i uważam, że atmosfera jest tam na prawde dobra a szkolenia, które można tam dostać i wiedze nie daje żadna inna agencja. Z zołtodzioba można stac się proff. akantem dzięki podejściu. Polecam.

reni

Firma, która jest bez profesjonalizmu, zgodzę się z wyżej opinią, środowisko ludzi pracujących to jedna wielka rodzina. ( usunięte przez administratora ) główny wsadza wszędzie swoje ,,pięć groszy\" do każdego projektu.

Zostaw opinię o Linea Recta Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linea Recta Polska