Opinie o AD DAKOL w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AD DAKOL. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w AD DAKOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AD DAKOL w Poznań

Michał Nowy wpis

To nowa firma w Poznaniu?

miro

W tej firmie naprawdę jest wielki potencjał a asortyment jest tańszy niż u konkurencji, ale tak jak koledzy wcześniej wspominali zarząd i KIEROWNICY [usunięte przez moderatora] czują się jak bogowie, a pracownicy to dno i nie należy im się nawet stówka premii. Mowa tu o filii w Zamościu i p. [usunięte przez moderatora]. który nie dość że okrada firmę to jeszcze prowadzi konkurencyjną filię w Chełmie. Mnie zwolnił po prawie 8 latach, bo wziął na staż brata ciotecznego. Żal [usunięte przez moderatora] ściska.

Robert Nowy wpis
@miro

Paweł to Ty ?

Leon Nowy wpis

Może nie jest idealnie ale kwestia zarobków zawsze była sporna.

robert

ale teraz mnie kolego wygryzłes i sam jesteś kierownikiem w zamościu i jak ci teraz ?

arbajt Nowy wpis
@robert

Z tego co widać to lepiej niż pączek w maśle...dwa jeepy,druga chałupa....no ale jak tyle towaru na półkach,tylko czekać na inwenturę z CN :D

Czy po rozmowie w AD DAKOL rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
abcong

W Zamosciu kierownik jest tylko gościem,zero kontaktu,wszystkie rzeczy,które miał pomóc załatwić to olał,bo on nie musi się starać,bo ma ciepłom posadke. Myśli,ze jak kupił jeepaa (widać,ze dobrze płacom) to jest kimś,a tak naprawdę to do pięt kioskarce nie urasta. Do niedawna robił w gordonie i tam pluł na dakol,a teraz wielki kierownik.

ccccc...
@abcong

Tak jak we Wrocku...żeruje na pracownikach

krz
@abcong

fajny gość,daje towar na wz i potem zapomina,jest ok

gjhthtf
@krz

Ba...sam sobie bierze towar z półki i o tym zapomina :)

Rafał
@abcong

W swojej wypowiedzi skoncentrowałeś się na ocenie przełożonego. Praca to jednak także i inne aspekty oraz pozostali pracownicy. Czy możesz napisać, jakie warunki proponuje obecnie ta firma nowym pracownikom? Czy uważasz, że jest może jednak coś, co wymaga zmiany?

Zuzanna

@paweł, a czy jest szansa na negocjację zarobków i podwyżki czy nie bardzo? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w AD DAKOL? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w AD DAKOL? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu? Jak z socjalem i atmosferą w tym miejscu?

Zuzanna

@jacek d., długo już pracujesz w tym miejscu? Rozważasz zmianę pracy? Co Twoim zdaniem powinno zmienić się w AD DAKOL, aby firma była bardziej atrakcyjna dla obecnych lub potencjalnych pracowników? Czy ktoś z Was ma informacje na temat prowadzonych aktualnie rekrutacji w tym miejscu? W Internecie nie znalazłam nic na ten temat.

paweł
@Zuzanna

W tej chwili to najgorsza firma motoryzacyjna w Polsce pod względem zarobków .Najnizsza krajowa plus 200-300 zł w kopercie

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Trochę niepokoją mnie wasze wpisy.

dakolrules
@Zainteresowany

Składać cv możesz,złote czasy tej firmy minęły już kilka lat temu,teraz co średnio dwa lata są sprzedawani innym funduszom inwestycyjnym. zarobki to zależy gdzie trafisz,magazyn do 1800zł,sprzedaż do 2000zł,no chyba,że kierownik ma gest to dorzuci coś ekstra,ale miej na uwadze,że odejmuje wtedy sobie...bo tam kierownicy dostają pule pieniędzy i z tego mają opłacić pracowników i co zostanie to dla nich( aha są też na vacie) więc sam rozumiesz :) aha jeszcze jedno te zarobki to nie na papierze oczywiście,tylko najniższa na konto a reszta pod stołem. Jak kierownik nie uważa się za dyrektora(czyli sodówa mu nie odbija) to praca jest spoko,ale bywa,że kier jest wybitnym głąbem,który dość często błędy popełnia,no ale to on ma zawsze rację :) Firma ma ugruntowaną pozycję (przynajmniej tak nam od iluś tam lat mówią) ale zarobki ciągle stoją w miejscu. No i nie zdziw się,że będziesz robił wiele rzeczy na raz,ale przy dobrej ekipie to da się przeżyć

jacek d.
@dakolrules

Pracuję na filii na ścianie wschodniej,firma nazywa się teraz Elit Polska.Max 2000 dla dobrego sprzedawcy z 2-3 sobotami 10,00 zł na godz.,wymagania h... wie jakie a zarobki 3/4 biedry.Dyr.sprzedaży na wschód po doświadczeniu w mc donalds-bez komentarza.Syf praca ,zero perespektyw,wszyscy co coś znaczą w firmie to rodzina lub znajomi,odradzam

Zuzanna

@dakolrules, a czy w firmie AD DAKOL można liczyć na umowę o pracę? Jak z urlopem? Nie ma problemu? Czy jest on płatny? @Bigi, pracujesz w AD DAKOL? Jak długo jesteś związany z tą firmą? Czy firma zapewnia pracownikom na przykład szkolenia lub jakieś dodatkowe benefity?

shhh

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu doskonale dbają o prawidłowe stosunki między pracownikami, to od razu lepiej sie wypełnia obowiązki. Wazne ejst to, że można mowić o sukcesie między pracownikami. Dzięki za odpowiedź

Bigi
@shhh

Najniższa krajowa + ze 200-400 zł w kopercie w zależności od działu. Nie ma to jak firma z ugruntowaną pozycją na rynku, a sprzedaje się częściej niż "jagodzianki" przy krajowce

klient

AD mają dobre ceny,lubię tam kupować

zorba

AD zostało sprzedane,teraz nowy właściciel zweryfikuje i zatrudni kierowników filii na etat i skończy się kantowanie pracowników

Zuzanna

Pracujesz w AD DAKOL? Chętnie dowiemy się wyglądają obecnie warunki zatrudnienia. Jakie możliwości rozwoju mają pracownicy?

Rozżalony

Dajcie spokój z tą firmą pełne krętactwo, oszukują i klientów i pracowników. Przekręty na Gorzowie to skandal. Zarówno kierownik filii jak i Dyrcio co tam siedzi wszyscy są siebie warci. Nie ludzkie traktowanie. Aby zostać PH trzeba dobrze "lizać" nie każdy to potrafi... Za kumpluj się z Dyrciem to wyrzuci tego co nie "liże: i da pracę tobie.

Rozbawieni
@Rozżalony

Cześć Michał... Przecież byłeś przedstawicielem i jakoś tą pracę dostałeś :-D Rozżalonym być to jak widać głupoty pisać... Pozdrawiamy

qwerty

Praca przedstawiciela w Ad Polska - wlasna dzialalnosc gospodarcza,podstawa po odliczeniu poodatkow zusu,ryczaltu za samochod oraz innych kosztow to 1700zl do reki,jest oczywiscie system premiowy ktory zmienia sie srednio co 3 miesiace. Rotacja wsrod przedstawicieli bardzo duza glownie ze wzgledu na zarobki i brak rozwoju

krystian

Witam orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki i ogólnie warunki pracy na stanowisku przedstawiciela z góry dzięki Pozdrawiam

bangladesz

Każdy idiota wie, że za sprzedaż jest premia , w każdej branży.Nie ma premii, nie ma sprzedaży.To nie apteka, że klient przyjdzie z receptą, ale niektórzy prezesi o tym nie wiedzą, lub nie chcą wiedziec

yeti

Zawsze staraj się zostawić cv komuś, kto może zdecydować o Twoim przyjęciu.Z reguły w Ad zostają przyjęci ludzie, którzy mają małe wymagania finansowe.W efekcie tego magazynierzy, kierowcy lub sprzedawcy są dużo lepiej wykształceni i doświadczeni w branży niż ich przełożeni.Wiele ich decyzji są przyczyną ubawu po pachy i ogólnej kondycji firmy.

michał

Z tego co wiem to na razie nie ma tam przyjęc, ale trzeba pytac

klient

PAN MIRO to oczywiście obecny kierownik filii , który jest gościem w pracy.Nigdy go nie ma jak trzeba a na dodatek mało kompetentny.Gratuluje Prezesowi wyboru :(

Zostaw merytoryczną opinię o AD DAKOL - Poznań

AD DAKOL