LEWIATAN HOLDING S.A.

Toruń

Opinie o LEWIATAN HOLDING S.A.

panna migotka

no w sumie to aż dziwne żew do tej pory się tutaj żaden komentarz nie pojawił, zaskakują dość bo wiadomo że lewiatan wielkim sklepem jest. aż dziw bierze bo chociażby kasjerzy/sprzedawcy jak to oni powinni robić szumy na internetach. no cóż. natomiast napiszcie proszę czy plotki są prawidzwe że teraz tam jakieś podwyżki są

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie LEWIATAN HOLDING S.A. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o LEWIATAN HOLDING S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEWIATAN HOLDING S.A.