Opinie o Zespół Szkół Odzieżowych, Zespół Szkół Odzieżowych Fryzjerskich i Kosmectycznych Nr 22

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średni Od jakiej stawki można negocjować pensję?- brak negocjacji

Zostaw opinię o Zespół Szkół Odzieżowych, Zespół Szkół Odzieżowych Fryzjerskich i Kosmectycznych Nr 22 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Szkół Odzieżowych, Zespół Szkół Odzieżowych Fryzjerskich i Kosmectycznych Nr 22