Powiatowy Urząd Pracy

Słupsk

Opinie o Powiatowy Urząd Pracy

vuki

Witam wszystkim od kilku dni jestem na etapie szukania pracy, czy jest tu ktoś kto podpowie mi czy Urząd lokalnie ma jakieś oferty? Dzięki za pomoc.Pzdr

Słowa kojarzące się z Powiatowy Urząd Pracy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako Dość dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Powiatowy Urząd Pracy: Najbardziej nie podobało mi się w Powiatowy Urząd Pracy:

Zostaw opinię o Powiatowy Urząd Pracy - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy