Hej,
czy ktoś pracował kiedyś jako magazynier w tej firmie i może powiedzieć, jak to wyglądało z zarobkami i atmosferą? Było warto aplikować, czy lepiej szukać gdzie indziej?
Wymagali gotowości do pracy dwuzmianowej. Stawiali na doświadczenie w magazynie. Była karta sportowa, parking i ubezpieczenie na życie. Liczyła się także komunikatywność.
Firma szukała osoby na stanowisko kierownika sklepu w oparciu o kontrakt B2B. Ważne było duże doświadczenie w zarządzaniu oraz znajomość branży fashion premium. W ofercie były benefity typu prywatna opieka medyczna, karta sportowa i elastyczny czas pracy.
Jak to wyglądało naprawdę – czy na B2B można było liczyć na dobre zarobki i stabilność? Jakie były realne możliwości rozwoju i atmosfera przy takim trybie zatrudnienia?
Hej, jakie macie doświadczenia z pracą jako Główny Księgowy bez podanych widełek płacowych? Minimum 3 lata doświadczenia to podstawa, a praca na SAP i Symfonii jest wymagana. Firma oferuje elastyczny czas pracy i dofinansowanie szkoleń. Jak wygląda zarządzanie zespołem i atmosfera na tym stanowisku?