MASK SYSTEM Sp. z o.o.

Opinie o MASK SYSTEM Sp. z o.o.

Darling

Mimo że rozstałem się z Maskiem, nie dam na nich złego słowa powiedzieć. Praca wymagająca dużo chęci w zdobywaniu wiedzy branżowej. Osiągniesz więcej, jak dokładnie poznasz... To czego mi brakuje w obecnej firmie, normalna dyrekcja. Ludzie z którymi można porozmawiać, powiedzieć co Cię boli, jak widziałbyś coś lepiej. Generalnie panuje tam atmosfera wzajemnej życzliwości.

Sebek

to prawda, zgadzam się, albo coś cię ziębi, albo parzy, jak to się mawia :) mask system ma całkiem spoko opinie w sieci, faktycznie nie często kogoś zatrudniają, ale za to stabilizacja miejsca pracy jest zapewniona :) szukali ostatnio serwisanta bram przemysłowych

tomek

Firma rozwija się w szybkim tempie. Z tego tytułu wynagrodzenia są dobre jak na tę branżę. Nadgodziny zawsze płatne, choć niewiele ich miałem. Raczej polecam.

Młoda kadra to fakt, atmosfera jest różna - zależy od dnia. Natomiast wynagrodzenie (?) na ilość godzin przepracowanych niestety jest BARDZO niskie.

PdF

Młoda kadra i miła atmosfera w zespole. Dość wysokie wynagrodzenia.

Zostaw opinię o MASK SYSTEM Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MASK SYSTEM Sp. z o.o.