ADRIANO SPA Rezydencja-Restauracja-Spa

Ustroń

Opinie o ADRIANO SPA Rezydencja-Restauracja-Spa

WOZNICKI

ZAWSZE BYLEM ZADOWOLONY Z HOTELU I REUSTARACJI,JEDZENIE SUPER,ALE OSTATNIO FATALNE JEDZENIE.BYLEM Z DZIECMI PODANO SMIERDZANE NUGETSSY,ROSOL PRZESOLONY,PENNE NAWET NIE SPROWALEM,BO SIE BALEM,PLACKI,TWARDE MIESO.POPROSTU ZMIENIC KUCHARZY.A NADODATEK NIE WYSZEDL SZEF KUCHNI ANI MENAZER,Z UKRAINKA ZLE SIE BYLO DOGADAC

NICK

wITAM.PODOBNO NOWY WLASCICIEL,JEST PODOBNO SUPER,BYLE TAK BYLO,BO PRZED TEM TO BYLA MASAKRA.ZYCZE DUZO KASY I POWODZENIA.WROCIL STARY PERSONEL I TAK TRZYMAC,JESTESCIE Z GRANA PACZKA.POWODZENIA

NICK

DZIEN DOBRY Wszystkim bardzo dziękuje za opinie pracy w AdrianoSPA w Ustroniu mam tylko nadzieje że wszyscy pracowali w tym Hotelu .

ty

Masz racje,personel na plus,ale cos tam nawala,niewiem,gdzie wina,ale jest zle.Sam szef mysl;i,ze ogarnie wszystko sam,ale to nie dokonca mozliwe.Zycze ,zeby wytrzymal do konca wakacji,bedzie dobrze,tylko niech pomysli.Szefie trzymac sie Aleksandry to wyjdzie Pan z tego.

ja

hotel zajebisty,personel jeszcze lepszy,ale szef zagubiony,chce wszystko naraz ale przy takiej liczbie personelu sie nieda.Dosc,ze nas malo to jeszcze zwalnia,moze nie zwalnia,bo nikt nie byl zatrudniony,ale dziekuje za prace .Jedna dziewczyna nie ogarnie calego hotelu.

kelnerka tyrolii

Dla mnie to nie do pomyślenia żeby personel zajmował połowę hotelu na swoje potrzeby. Ale tak było ,nie wiem jak jest obecnie Szczególnie bezczelną i ciągle mieszkającą w apartamentach, była jedna kelnera chyba ze Skoczowa pochodziła (bardzo daleko od ustronia) ,ta całymi miesiącami żyła na koszt hotelu.oczywiście za darmo ,i jeszcze zarabiając nie małe pieniądze, Może ktoś wie jak jest teraz?

o..
@kelnerka tyrolii 13.12.2016 14:36

Ogólna PADAKA.

Adriano
@o.. 16.12.2016 22:03
Ogólna PADAKA.

Skoro Takie macie państwo opinie to może Zapraszam do ujawnienia swojej tożsamości chętnie ocenimy od drugiej strony państwa prace

były spa

Adriano .Masz rację -za dużo złodzieji przewineło się przez ten hotel. Każdy brał co chciał ,i spał po apartamentach za friko . Nie tylko prezesi ale też i zwykły personel ,ktoremu wygodniej w hotelu niż w domu . Noi racja w domu trzeba za wszystko zapłacić, a tuuuuu darmocha.. Imprezy ,balangi , prywata ,a w kasie nula -zero wpływu nawet za energie el. lub wynajęcie sali. Dobrze to już było............hejka

Adriano

Miejsce pracy samo w sobie w porządku, ale szefostwo którego nigdy nie ma i nawet nie wie co się dzieje na obiekcie to inna sprawa. Umowy i wynagrodzenie też pozostawia wiele do życzenia. Polecam dla osób o stalowych nerwach i ogromnej dozie cierpliowści.

SPA

A kto by tam chciał teraz pracować,jak nawet goście wyrzucono nocą na bruk ,nie wspomnę o pracownikach którzy z dnia na dzień zostali bez pracy-Bo dwie baby nie mogły się dogadać (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ADRIANO SPA Rezydencja-Restauracja-Spa - Ustroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADRIANO SPA Rezydencja-Restauracja-Spa