Opinie o PPHU Polimat Przedbojewice
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Filtruj
Sortowanie
Bądź pierwszy i dodaj opinię o tej firmie.
MONTER WANIEN -OFERTA PRACY DLA OSOBY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI (NR 1575)
Przedbojewice
30.09.2025
POMOCNIK MAGAZYNIERA -OFERTA PRACY DLA OSOBY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI (NR 1574)
Przedbojewice
30.09.2025
POMOCNIK MAGAZYNIERA -OFERTA PRACY DLA OSOBY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI (NR 0966)
Przedbojewice
12.06.2025
MONTER WANIEN -OFERTA PRACY DLA OSOBY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI (NR 0967)
Przedbojewice
12.06.2025
Czy pracujesz w firmie PPHU Polimat Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś?i podziel się swoim zdaniem na temat tej firmy.
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!