PPDIUR'ODRA'

Świnoujście

Opinie o PPDIUR'ODRA'

womer

Poszukuję pilnie rybaków z ODRY pływających w latach 1986 - 1991. Sprawa dotyczy wielkiego oszustwa Odry w naszych zarobkach i dodatkach dewizowych. Wyszło wszystko jak zacząłem zbierać dokumenty do ZUS-u Potrzeba jak najwięcej świadków. Moje dane Jarosław Grabowski im. z chrztu równikowego - Womer pływałem na statkach Tunek, Kalmar, Tasergal, Rybak Morski, Homar. mój aktualny namiar tel. +47 47748019 e-post womer-biuro@wp.pl Potrzebuję kontaktu z rybakami którzy w tych latach pływali w Odrze Wiem że Odra oszukiwała nas na naszych dewizach. Co innego nam wypłacali a co innego jest w dokumentach Tu chodzi o nasze emerytury Proszę więc o kontakt

adam
użytkownik zarejestrowany

i dalej cisza@Ark, ale oferty pracy od nich tez nie widać

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie PPDIUR'ODRA'. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw opinię o PPDIUR'ODRA' - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPDIUR'ODRA'