Gold Power

Lublin

Opinie o Gold Power

krysia
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czy wasz opinie są aktualne ,ponieważ od dawna tez nikt nie napisał nic ciekawego a tym bardziej aktualnego, wiem,że firma jeszcze prowadzi swoją działność.

Oszukują, [usunięte przez moderatora] ludzi- to czysta akwizycja, praca od 7- 20 za 1000 zł netto. Nie ma umów o prace, jedyny dokument to pełnomocnictwo. Odradzam

zawiedziona

Informacja i tej firmie pojawiała się co raz w gazecie. Poszukiwali osób do pracy do co raz to do nowych działów. Zrobili mi nawet nadzieję na możliwość zatrudnienia. Do myślenia dał mi o nich to, że prowadzili przez okres kilku ładnych tygodni permanentną rekrutację. Dla mnie firma, która w ten sposób postępuje staje się mało wiarygodna, ponieważ zmiana pracowników oznacza zgoła mały do nich szacunek. Może teraz jest inaczej.

Bezrobotny

Banda złodziei nic więcej !!! odradzam z daleka wielkim krokiem

Zostaw opinię o Gold Power - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Power