Securitas Services D.G. Strzemieszyce

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Securitas Services D.G. Strzemieszyce

Moim zdaniem ta firma nie zasługuje na miano dobrej firmy ochraniarskiej ponieważ przyjmuje do pracy młodych niesprawdzonych pracowników bez licencji i na dodatek od 18 lat szukających czasem często zaczepki u wspólnych pracowników nie współpracujących ze sobą tylko kablujących jeden na drugiego aż do bijatyki a tacy uważam nie powinni być zatrudnieni w tej pracy jedynie od 24 lat min. a na dodatek jak przyjmują do pracy to często sie zwalniają lub też zostają zwolnieni z pracy i tak w kółko często! Tak właśnie dzieje się w Strzemieszycach w firmie Securitas Services za zachowanie tymbardziej poważna firma Saint Gobain Security D.G. Strzemieszyce. powinna mieć poważną godną siebie firme ochraniarską a nie taką jak ta!

Zostaw opinię o Securitas Services D.G. Strzemieszyce - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Securitas Services D.G. Strzemieszyce