Kim Johansen

Copenhagen

Opinie o Kim Johansen

hakis

maja, a może wiesz ile sie zarabia na tej ciezarówce, bo słyszalem, ze około 4 tysięcy.

edi

Pracowałem tam jakis czas i poprostu masakra. Traktuja czlowieka jak psa!!!, dokladnie jak robola :) ile bys sie nie staral to musisz o wszystko sie prosic.Marne pieniadze w porównaniu z tym co obiecuja

szwed

Jezeli interesuje was cyganska robota, za zasrane pieniadze? Lubicie byc traktowani jako podludzie? To wtedy praca u kima jest calkiem ok!

pitbul

Firma tragedia- kasa mizerna, praca 6tyg na 2 tyg, samochody wmiare nowe ale strasznie brudne i zniszczone, człowiek to tylko nr.ewidencyjny, jazdy głownie nocą, problemy z wypoczynkiem w dzien na pseudo kwaterach- brudnych i smierdzacych z wrzeszczacymi bułgaramii do towarzystwa- ogólnie nie polecam-spędziłem tam jakiś czas ale tylko ze wzgledu na kryzys, a kiedy znalazłem prace juz mnie tam nie było...ps. tacho też lubie sie przeginać ;-)

Zostaw opinię o Kim Johansen - Copenhagen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kim Johansen