klub studencki UnderGround

Łódź

Opinie o klub studencki UnderGround

Me!

Klub może i fajny, czasem jest klimat.. Ale ludzie tam pracujący! Beznadziejni! Niekompetentni! Nie rozumiem jak tacy ludzie mogą tam pracować! I ponadto zarządzać klubem! Oni nazywają się menageram? Żart! Są kłamcami i złodziejami. I nie doceniają ludzi za ich ciężką pracę. Zatrudniają na czarno! Płacą "psie grosze", od czasu do czasu rzucają premię. Uwaga: 50 zł! Tak dla wyrówniania! Porażka. Byłoby tam fajnie gdyby nie oni! Jak oni zarządzają klubem, jeśli u nich na imprezach jest tak mało ludzi! A w Futu bawi się cała Politechnika! Chyba coś jest nie tak! Przeciez oni mają duuużo większy klub, a ie umią nim dysponować! Eh..

Zostaw opinię o klub studencki UnderGround - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie klub studencki UnderGround