BIURO BAZY DANYCH "ALFA"

Opinie o BIURO BAZY DANYCH "ALFA"

POSZKODOWANA

zgarnęli ode mnie 250 zł i dali nie aktualne adresy OSZUŚCI!!!!!

klient

Zostałem zapewniony, że wszystkie adresy są aktualne. Kiedy zwróciłem uwagę niezbyt rozgarniętej pannicy przeglądającej zeszyt z ręcznie wpisanymi adresami, że daje mi adresy zapisane kilkanaście stron do tyłu, odburknęła, że codziennie zapisuje sześć stron tego zeszytu. Dostałem trzy adresy. Jeden okazał się nieaktualny od 6 miesięcy, a w dwóch kolejnych dowiedziałem się od właścicieli, że nigdy nie oferowali mieszkań na wynajem.

Revision

Oszustwo ! Zapłaciłem 250 zł i dostałem 3 nr. Okazało się ,że cena kompletnie się nie zgadza. Teraz nie odbierają telefonu...

ja

oszuści studenci i inni omijajcie ich szerokim łukiem NIE POLECAM!!!!!!!

Michał

zdecydowanie OSZUŚCI!!

Piotr

Oszuści, zdecydowanie odradzam wszystkim.

NIEZADOWOLONA

Serdecznie NIE POLECAM nikomu. Biuro pełne oszustów, którzy tylko czekają, aby ściągnąć z Ciebie pieniądze, a to co oferują tak naprawdę nie istnieje lub od ponad roku jest zajęte. Oczywiście nie poinformują Cię o tym, że oferta jest nieaktualna. Musisz zapłacić 200zł aby nastepnego dnia dostać łaskawie telefon ze mieszkanie to ktoś juz wynajął ponad miesiąc temu. Na pytanie czemu więc oferta dalej wisi w internecie odkładają słuchawkę.

Zarabiaja na oszukiwaniu klientow

Zostaw opinię o BIURO BAZY DANYCH "ALFA" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO BAZY DANYCH "ALFA"